تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر BE-A Walker v1548 نسخه کرک شده Portable

BE-A Walker

بیانگر یکی از پروژه‌های مهم و حیاتی نجات بشریت به نام Dying Earth یا زمین مرده است. در طی چند سال اخیر، جمعیت انسان‌ها به طرز غیرقابل‌کنترلی افزایش یافته است و دیگر منابع و امکانات لازم برای مدیریت و سیر کردن این مردم گرسنه در زمین یافت نمی‌شود. سیاره سبز در حال خاموشی است تا اینکه با تحقیقات صورت گرفته در پروژه زمین مرده سیاره‌ای به نام Eldorado کشف شد که دارای ویژگی‌ها و شرایط جوی مساعد با زندگی انسان و مشابه با زمین است. سطح این سیاره مملو از جنگل‌های انبوه و ارتفاعات بلند است و در آن انواع و اقسام منابع موردنیاز را می‌توان استخراج کرد. تمامی این ویژگی باعث شده تا سیاره الدورادو به یکی از بهترین گزینه‌ها برای سکونت و ایجاد کلونی‌های انسانی تبدیل شود. اما دو چالش مهم بر سر راه این مأموریت حیاتی قرار دارد. اولین مورد جو و اتمسفر این سیاره است. اتمسفر سیاره مملو از گازهای سمی است که می‌تواند انسان‌ها را نابود کند. برای حل این مشکل می‌توان از فیلترهای مصنوعی تنفسی استفاده کرد اما مشکل دوم بسیار سخت‌تر و غیرقابل‌حل به نظر می‌رسد. این سیاره خالی از سکنه نیست و بومیانی دارد که به هیچ قیمتی حاضر به اشتراک‌گذاری محل زندگی‌شان با آدم‌های جدیدی که از ناکجا آباده آمده‌اند نیستند. این موجودات شبه انسان از موشک‌ها و تکنولوژی‌های نظامی پیشرفته‌ای استفاده می‌کنند و به همین خاطر مقابله با آن‌ها سخت و طاقت‌فرسا خواهد بود. شخصیت اصلی

بازی BE-A Walker

رباتی انسان‌نما و جنگی به نام BE-A Walker است که مأموریت یافته از کلونی‌های تازه تأسیس انسان‌ها محافظت کرده و هر چه سریع‌تر فکری به حال بومیان این سیاره بکند. 
نام: BE-A Walker
حجم فایل: 265 مگابایت
شرکت سازنده: Tequilabyte Studio
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1548
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Games Operators, PlayWay S.A.
رمز فایل: www.download.ir

BE-A Walker v1548 - Portable

Dying Earth is overpopulated and humanity searches for new planets to colonize and to extract much needed resources. Eldorado is an Earth-like planet covered with huge jungles and mountains full of rare minerals and it is an ideal option for colonization. But two things are making colonization quite complicated: the first one is the atmosphere which is poisonous to the human race, and the second one is the native race of warlike humanoid creatures that is not going to share its home with some sky people.

لینک دانلود