تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Blackthorn Arena نسخه CODEX – FitGirl

به روز رسانی :

1399/03/06 نسخه Blackthorn Arena - FitGirl اضافه شد.

Blackthorn Arena

یک بازی شبیه سازی ، نقش آفرینی ، استراتژیک و اکشن است که به شما این امکان را می دهد با خرید برده ها آنها را تبدیل به گلادیاتورها و جنگجویان قدرتمندی کنید ، آنها را آموزش دهید ، ویژگی ها و مهارت های فردی هر یک را مدیریت کنید ، استعداد های آنان را در نبرد ها ببینید و از آنها مطلع شوید ، سلاح ها و بهترین زره ها را برای آنها تهیه کنید و اگر از پتانسیل خوبی برخوردار بودند آنها را تبدیل به محافظ و خدمه خودتان کنید و اگر غیر از این بود آنها را به میدان های جنگی بفرستید تا برای شما حماسبه بیافرینند و باعث شوند نام شما به عنوان ارباب آنها سر زبان ها بیوفتد ، آنها راه معروف شدن و پولدار شدن شما هستند . در بازی Blackthorn Arena باید گلادیاتور ها را برای جنگ در بیش از 10 عرصه متنوع بفرستید و یا حتی می توانید آنها را برای اکتشاف در دنیای جهان باز و آزاد بازی بفرستید . در این بازی بیش از 30 هیولا وجود دارد که می توانید گلادیاتور هایتان را برای از بین بردن آنها بفرستید تا اینگونه آنها برای شما نام آفرینی کنند و شما را به ثروت برسانند . اکنون فرصت دارید تا در جهان بازی به قدرت و ثروت برسید اما همه چیز به نحوه مدیریت شما باز می گردد که چگونه انجام می شود . تمامی گلادیاتور های موجود در

بازی Blackthorn Arena

افراد غیر بازیکن زنده هستند که می توانند قوی تر شوند ، مجروح شوند و یا حتی بمیرند . این قانون مختص گلادیاتور های شما نیست و سایر ارباب های بازی نیز درایا گلادیاتور هایی هستند که روز به روز قدرتمند تر می شوند و شما را به چالش می کشند . همه چیز در بازی به نحوه سرمایه گذاری و مدیریت شما است که چه برده ای می خرید ، چه آموزشی به او می دهید و چه ابزاری و وسایلی برای آنها تهیه می کنید . 
نام: Blackthorn Arena
حجم فایل: 18.4 گیگابایت
شرکت سازنده: PersonaeGame Studio
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: CODEX - FitGirl
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، شبیه سازی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: CreativeForge Games
رمز فایل: www.download.ir

Blackthorn Arena - CODEX - FitGirl

Assemble Your gladiators : Buy slaves and train them into gladiators. You will need to manage their attributes, skills, talents, and equip them with the best armors and weapons you can afford. Some of them may exhibit the capacity to become auxiliaries for your crew, such as cooks, healers, drillmasters, blacksmiths, etc.

لینک دانلود