دانلود بازی کامپیوتر Blind Souls نسخه کرک شده PLAZA

Blind Souls

یک بازی اول‌شخص ماجرایی است که داستانی جنایی و هیجان‌انگیز به بازیکنان ارائه می‌دهد. بازی در فضای قرون وسطا روایت می‌شود و شما وظیفه دارید تا از حقیقت مرگ یکی از نقاشان معروف این دوره پرده برداشته و ابعاد مخفی آن را آشکار سازید. در طی روند

بازی Blind Souls

با وقایع اسرارآمیز زیادی روبه‌رو خواهید شد که باید آن‌ها را دنبال کنید تا به نتیجه‌ای برسید. روح این نقاش با شما در ارتباط است و شما باید به هر قیمتی که شده به او کمک کنید تا آخرین نقاشی خود را تمام کرده و به آرامش برسد. در محیط بازی بوم‌های نقاشی مختلفی پراکنده شده‌ است که باید همگی آن‌ها را جمع‌آوری کنید. جو بازی بسیار سرگرم‌کننده و آرامش‌بخش بوده و عاری از هر گونه خشونت است. صداگذاری شخصیت‌های بازی بسیار عالی است به‌گونه‌ای که به ارائه‌ی تجربه‌ای شاعرانه و احساسی به بازی کمک‌های شایانی می‌کند. 
نام: Blind Souls
حجم فایل: 4.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Ator
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Ator
رمز فایل: www.download.ir

Blind Souls - PLAZA

Blind Souls is a first-person adventure game where you try to uncover the mystery surrounding the death of a medieval painter. In Blind Souls, you'll track down mysterious events and you will help her "soul" to finish the paintings she always wanted to paint but could not do it because of her death.

لینک دانلود