تبلیغات
تبلیغات

دانلود برنامه اندروید کیف پول ارز دیجیتال Blockchain v8.3.0

به روز رسانی :

1399/09/18 نسخه v8.3.0 اضافه شد.

Blockchain Wallet. Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum

نام نرم افزاری بسیار محبوب و کاربردی می باشد که برای گوشی و تبلت های اندرویدی طراحی و منتشر شده است و شما کاربران عزیز می توانید آن را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و استفاده کنید . این برنامه محبوب ترین نرم افزار کیف پول با بیش از 38 میلیون کیف پول در 140 کشور می باشد و بزرگترین سود آن صرفه جویی در وقت شما می باشد . شما با استفاده از این نرم افزار می توانید در 36 کشور جهان بیت کوین خرید و فروش کنید ، بسیار راحت و بدون احتیاج به هزینه های سنگین و وقت گذاشتن زیاد . همچنین شما می توانید از این نرم افزار برای رمز گذاری برای هر کار مالی خود استفاده کرده و تمامی آنها را با بیشترین حد امنیت انجام دهید که یکی از مفید ترین قابلیت های این نرم افزار به شمار می آید . شما می توانید با استفاده از این نرم افزار نمودار های قیمتی بیت کوین را در هر فاصله تاریخی که می خواهید به راحتی داشته باشید و محاسبات خود را دقیق تر انجام دهید . شما می توانید با استفاده از این نرم افزار بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین نقدی ، ستاره ای و USD PAX را فوراً برای هر کس در جهان ارسال کنید .

نرم فزار Blockchain

بیش از 21 زبان جهان را پشتیبانی می کند .
نام: Blockchain
حجم فایل: 20 مگابایت
شرکت سازنده: Blockchain Luxembourg S.A.
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v8.3.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Blockchain - v8.3.0

The Blockchain Wallet is the most popular crypto wallet with over 38 million wallets in 140 countries, $200B transacted, and industry leading low fees. Your Blockchain Wallet is unique because it is non-custodial. This means that only YOU hold the private keys that control access to your crypto. And you can store, exchange, send and receive without ever leaving the security of your Wallet.
The Blockchain Wallet currently supports Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Stellar (XLM), and USD PAX (PAX). New, exciting assets are added regularly which are evaluated against our asset selection methodology.

لینک دانلود