تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Blood Branched Sakura نسخه DARKZER0

Blood Branched Sakura یک بازی اکشن و ماجرایی است که در سال 2020 و توسط Dedreek The-Terrible و Unreal Gaming طراحی‌شده است. داستان بازی Blood Branched Sakura در ارتباط با یک سامورایی است که تصمیم می‌گیرد وارد قبیله‌ی دشمن شده و آن‌ها را نابود کند. شما برای بازی کردن دو انتخاب بسیار مهم در پیش رو دارید. می‌توانید بدون سروصدا و با استفاده از عنصر مخفی‌کاری وارد قصر دشمن شده و آن‌ها را نابود کنید و یا هر چیزی یا کسی که بر سر راهتان قرار گرفت نابود کنید. در طی روند بازی باید تصمیم بگیرید و انتخاب کنید و این تصمیمات در سرنوشت شما تأثیرگذار خواهد بود. اگر بتوانید در شرایط و حالت‌های مختلف تصمیمات درستی اتخاذ کنید شهرت و اعتبار شما در میان سایر اعضای قبیله و جنگجوها افزایش خواهد یافت. در مراحل بازی امتیازاتی وجود دارد که اگر بتوانید آن‌ها را جمع‌آوری کنید مهارت شما در مبارزه و مخفی‌کاری افزایش خواهد یافت و همچنین روش‌های جدیدی برای نابودی دشمنان فرا خواهید گرفت. تمامی این نبردهای خونین از زمانی شروع شد که رئیس قبیله شما به طرز مشکوکی توسط افراد ناشناس کشته شد و با دنبال کردن روند داستانی بازی از هویت قاتلان و اهداف آنان آگاه خواهید شد.
نام: Blood Branched Sakura
حجم فایل: 35 مگابایت
شرکت سازنده: Dedreek The-Terrible
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Unreal Gaming
رمز فایل: www.download.ir

Blood Branched Sakura - DARKZER0

Use your stealth abilities to destroy enemy clan and stay in a shadow or become a killer machine and destroy everything you see on your way.
The choice is yours. Butyou must know one thing - this choice will decide your fate. Make true decisions in different situations to rise your karma among your clan members.

لینک دانلود