دانلود بازی کامپیوتر BloodLust 2 Nemesis v2.0 نسخه CODEX

به روز رسانی :

1399/03/01 نسخه BloodLust 2 Nemesis v2.0 - CODEX اضافه شد.

BloodLust 2 Nemesis

عنوانی در سبک اکشن و نقش‌آفرینی است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی WRF Studios طراحی و منتشرشده است. در این بازی به دنیای فراموش‌شده و شهر زیرزمینی خون‌آشام‌ها خواهید رفت تا زندگی و نظم خارق‌العاده آن‌ها را مشاهده نموده و علت علمی قدرتمند شدن این موجودات مخوف از طریق خون را کشف کنید. راز این پدیده در خط خونی و وراثت آن‌ها از پدرانشان نهفته است! داستان بازی از جایی آغاز می‌گردد که یک شکارچی توانست یکی از امپراتوران دنیای خون‌آشام‌ها در شرق دنیا را بکشد. خون‌آشام‌ها دارای خط خونی هستند بدین معنی که وقتی انسانی توسط یک خون‌آشام تبدیل می‌شود و یا یک خون‌آشام متولد می‌گردد خون او به پدر یا کسی که او را تبدیل کرده متصل می‌گردد. حال اگر شخص تبدیل‌کننده یا پدر بمیرد شخص تبدیل‌شده نیز سریعاً خواهد مرد زیرا که خون‌آشام‌ها از طریق خون به یکدیگر متصل هستند. بعد از کشته شدن این امپراتور، تمامی خط خونی او و افرادی که از خون او به خون‌آشام تبدیل‌شده بودند نیز کشته شدند! در این شرایط انجمن خون‌آشام‌ها متوجه می‌شود که دنیای میان انسان‌ها و خون‌آشام‌ها بیش‌ازحد به یکدیگر نزدیک شده است. در همین راستا، شورا تصمیم می‌گیرد تا مراحل ساخت و توسعه منبع غذایی جدیدی را آغاز کند. آن‌ها موفق شدند درنهایت خونی را با ترکیب کیمیاگری و علم اختراع کنند که نسبت به خون عادی بسیار قدرتمندتر است. این پروژه توسط قبیله‌ای به نام تاکو و با نام رمزی NEMESIS پشتیبانی می‌شد. این خون نوعی سیستم ایمنی مصنوعی دارد که نسبت به سیستم طبیعی بسیار قدرتمندتر است. این خون وقتی توسط خون‌آشام مصرف می‌شود او را به موجودی قوی‌تر و کشنده‌تر تبدیل می‌کند! در ابتدای

بازی BloodLust 2 Nemesis

از شما خواسته می‌شود تا از میان شخصیت مرد یا زن یکی را برگزیند. در این عنوان خون‌آشام‌ها به سه کلاس مختلف تقسیم‌بندی می‌شود که به ترتیب ساحر، دزد و جادوگر نام دارد. 
نام: BloodLust 2 Nemesis
حجم فایل: 11.1 گیگابایت
شرکت سازنده: WRF Studios
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.0
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: WRF Studios
رمز فایل: www.download.ir

BloodLust 2 Nemesis v2.0 - CODEX

Bloodlust 2: Nemesis is a "Hack 'n Slash - Dungeon Crawling - Action RPG" experience that will allow players to explore the dark underworld of a forgotten society of Vampires and their disciplines, all while trying to solve the secrets to their bloodline's scientifically enhanced monstrous power.

لینک دانلود