دانلود بازی اندروید Bowling Paradise 3 v1.25

Bowling Paradise 3

دنیای بازی های بولینگ می باشد که یکی از بهترین طراحی ها را داشته و مخاطبان زیادی را تا کنون جذب بازی خود کرده است . در این بازی فیزیک واقعی بازی بولینگ کاملا برقرار بوده و حسی بسیار نزدیک به واقعیت را به کاربران خود القاء می کند . در این بازی شما در یک سالن بولینگ حضور نخواهید داشت بلکه در مکان های طبیعی مختلفی مانند کوهستان ها ، کنار دریاچه ، در جنگل ها ، کویر و … به بازی بولینگ خواهید پرداخت . بازی دارای 2 حالت کلاسیک و چالشی می باشد که در حالت کلاسیک آن بازی دارای حالتی با گیم پلی بسیار سرگرم کننده می باشد و در حالت چالشی آن شما باید با دیگر بازیکنان در گروه های مختلف وارد بازی شده و به رقابت و چالش بپردازید .

بازی Bowling Paradise 3

دارای گرافیکی 3 بعدی و خیره کننده می باشد که مخاطب را جذب صحنه های طبیعی خود می کند . این بازی بولینگ یکی از طولانی ترین بازی های بولینگ در بازی های اندرویدی به همراه چالش های بسیار مشکل می باشد که نکته ای بسیار عالی برای اینگونه بازی ها می  باشد .
نام: Bowling Paradise 3
حجم فایل: 75 مگابایت
شرکت سازنده: InnoLab
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.25
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ورزشی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Bowling Paradise 3 - v1.25

Play the best and unique Bowling game Download and play a new generation of Bowling Paradise. One of the most entertaining 3D Bowling game with million of downloads from previous generations.

لینک دانلود