دانلود بازی کامپیوتر Boxmans Struggle نسخه Portable

Boxmans Struggle

عنوانی اکشن و ماجرایی است که توسط OneBlock طراحی و منتشرشده است. بازی بسیار ساده ولی درعین‌حال چالش‌برانگیز و سخت است! باید به همراه جعبه‌ای که در اختیار دارید به روی اجسام مختلف بپرید و سعی کنید تا به بالاترین جسمی که در گیم پلی وجود دارد برسید. پریدن از یک جسم بر روی جسم دیگر کار ساده ای است اما کار زمانی مشکل می‌شود که جسم مدنظر بسیار لرزنده و درعین‌حال متحرک و دایره‌ای شکل است به‌گونه‌ای که با اندک خطایی سقوط خواهید کرد. بازیکنانی توانایی پشت سر گذاشتن مراحل طاقت‌فرسای

بازی Boxmans Struggle

را دارند که حتی بعد از هزار بار شکست و افتادن بازهم شجاعت این را داشته باشد تا از نو شروع کنند. در هر مرحله، نقشه بازی و محل قرارگیری اجسام و اهداف متفاوت است و به همین دلیل هرکدام از مراحل به‌نوعی چالش‌برانگیز خواهد بود. در هرجایی که سقوط کنید باید از اول شروع کنید حتی اگر در آخرین مانع شکست بخورید! 
نام: Boxmans Struggle
حجم فایل: 228 مگابایت
شرکت سازنده: OneBlock
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
منتشر کننده: OneBlock
رمز فایل: www.download.ir

Boxmans Struggle - Portable

Boxman's Struggle is challenging game about climbing surreal mountain in a cardboard box. Jump your way up with simple mouse controls. Experience the challenge of climbing an unrelenting mountain as gravity works against you. Every time you fall, you will feel burning sensation inside your stomach. Heavily inspired by Getting Over It with Bennett Foddy.

لینک دانلود