دانلود بازی کامپیوتر BOXVR نسخه کرک شده Portable

BOXVR

یک بازی سرگرمی و ورزشی است که با استفاده از تکنولوژی VR یا واقعیت مجازی و موسیقی های ورزشی مناسب می تواند مدت ها شما را سرگرم کند . با استفاده از این بازی سرگرم کننده می توانید ورزش ها و تمرین های روزانه ای را داشته باشید تا همیشه تناسب اندام داشته باشید . بازی BOXVR دارای بیش از 20 ساعت تمرین ورزشی است که توسط بهترین و مجرب ترین اساتید ورزشی تهیه شده است تا کالری های اضافی بدن شما را بسوزاند و باعث خوش اندامی شما شود . سطح ورزشی و بدنی شما هر چه که باشد می توانید با گذاشتن هدست های واقعیت مجازی خودتان در هر مکانی شروع به ورزش کردن بکنید و کالری مازاد بدن خودتان را بسوزانید و اینگونه همیشه یک باشگاه همراهتان است و می توانید در خانه به بهترین شکل تمرین کنید و بدنتان را ورزش دهید . هر تمرینی که انجام می دهید در بازی ضبط می شود و می توانید ان را پیگیری کنید و ببینید که چه مقدار ورزش کرده اید و چقدر کالری سوزانده اید . در این بازی انواع موسیقی راک تا پاپ و جاز تا هیپ هاپ وجود دارد که کار شبیه سازی باشگاه را برای شما انجام دهد و گویی که در یک ورزشگاه واقعی قرار دارید و در حال تمرین هستید . هم اکنون

بازی BOXVR

را دریافت ، هدست واقعیت مجازی خودتان را بردارید و آماده یک ورزش بسیار مفید شوید تا بدنی خوش فرم و عاری از هرگونه چربی اضافه داشته باشید . برای اجرای این بازی نیاز به هدست های واقعیت مجازی دارید . 
* این بازی تنها با هدست های واقعیت مجازی ( VR ) قابل بازی می باشد *
 
نام: BOXVR
حجم فایل: 283 مگابایت
شرکت سازنده: FitXR
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ورزشی - اکشن - واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: FitXR
پیش نیاز: هدست های واقعیت مجازی ( VR )
رمز فایل: www.download.ir

BOXVR - Portable

Features our most hardcore workouts to date choreographed to 18 brand new music tracks.Designed to give us back the fun we lost in exercise, BoxVR is the award-winning VR fitness game where you jab, weave and uppercut your way through workouts in time to adrenaline-pumping music.Beat Gym Boredom.Over 20 hours of fun workouts, choreographed by leading fitness instructors specifically to destroy calories in the most entertaining way ever.

لینک دانلود