تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Breathedge v0.9.3.2 Chapter 1-2-3

به روز رسانی :

1398/12/27 بازی Breathedge Chapter 1-2-3 نسخه v0.9.3.2 اضافه شد.

Breathedge Chapter 2-3

نام دو قسمت جدید بازی جذاب و جالب و هیجان انگیز Breathedge می باشد. این عنوان که در سبک بقای فضایی کمدی ساخت و ساز ماجراجویی اول شخص تک نفره ی جهان بازی جست و جو و اکتشاف محور علمی تخیلی سند باکس اتمسفریک ساخت و ساز پایگاه بیگانه و موجودات فضایی محور شوتر ترسناک می باشد ، پیش از این منتشر شده بود و اکنون قسمت دوم و سوم آن به صورت دسترسی زود هنگام یا Early Access منتشر شده اند و در دسترس بازیکن ها قرار گرفته اند ، همچنین لازم به ذکر است که این بازی توسط یک تیم توسعه دهنده ی بازی ساز مستقل توسعه یافته و ساخته شده است . این بازی توسط استودیوی مستقل تازه تاسیس Red Ruins Softworks توسعه یافته و ساخته شده است و همچنین همین تیم توسعه ی مستقل بازی ساز وظیفه ی انتشار اولین ساخته ی خود را بر روی پلتفرم رایانه های شخصی و فروشگاه دیجیتالی Steam بر عهده داشته اند .

بازی Breathedge

قرار است یک تجربه ی جالب و جذاب فضایی را به شما ارائه بدهد که در آن شما در نقش یک مرد ساده قرار می گیرید که تنها هدفش در عمق فضا بقا و زنده ماندن می باشد . شما باید کاوش کنید ، جست و جو کنید ، چیزهایی بسازید و از میان اجساد رد شوید . این بازی مقداری عناصر ترسناک در خود دارد و در همین حین مقدار ظنز و کمدی است که باعث می شود تجربه ی جالبی باشد . مرد قصه ی ما در ابتدا فقط می خواست خاکستر پدر بزرگ خود به یک مراسم خاکسپاری کهکشان ببرد ، اما ناگهان خود را در وسط یک توطئه ی جهانی پیدا می کند . اگر دنبال یک بازی متفاوت و جذاب مستقل هستید ، این بازی را از دست ندهید . 
نام: Breathedge Chapter 2 - 3
شرکت سازنده: RedRuins Softworks
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v0.9.3.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - ترسناک - علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: RedRuins Softworks
رمز فایل: www.download.ir

Breathedge v0.9.3.2 Chapter 1-2-3

Breathedge is an ironic outer space survival adventure game. Take on the role of a simple guy called the Man who is just carrying his grandpa's ashes to a galactic funeral and suddenly finds himself in the middle of a universal conspiracy. A massive space hearse suffers a wreck in the deep space, leaving the area filled with debris, coffins, dead passengers and yourself. Survive in this interstellar dump, uncover a global conspiracy, save the princess and don’t break your fingers while tapping the keyboard as you travel around the world (keeping your display on for full immersion is advised).

لینک دانلود