دانلود بازی Call to Arms – Gates of Hell: Ostfront نسخه Beta برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/13 نسخه Call to Arms - Gates of Hell: Ostfront - Beta اضافه شد.

Call to Arms – Gates of Hell: Ostfront

یک بازی استراتژیک در زوان واقعی است و هدف از ساخت بازی Call to Arms – Gates of Hell: Ostfront انتقال دید واقعی فوق العاده به پلیرهای بازی های استراتژیک است: از نظر تاریخی و مکان های دقیق ، بدون ساده سازی ، بدون میانبر و شناوری بی نظیر برای ارائه مشروع ترین جنگ جهانی دوم RTS / RTT تا به امروز.را می توانید بازی کرده و لذت ببرید اگر مدتها منتظر بازی ای بودید که داستانهای جسورانه خوانده شده در کتابها را به تصویر می کشد و به دنبال سکویی هستید که به شما امکان می دهد نبردهایی را که از مستند تصور می کنید از نو بسازد ، دیگر نگاه نکنید: اکنون زمان ورود به دروازه های جهنم است . DLC Call to Arms شامل جبهه شرقی و بزرگترین جنگ میهنی است که بین اتحاد جماهیر سوسیالیستی شوروی و آلمان می باشد. این بازی شما را از ژوئن 1941 تا پایان جنگ در مه 1945 می برد.

بازی Call to Arms – Gates of Hell: Ostfront

تکامل ارتش ها و فناوری را در طی ویران کننده ترین درگیری تاریخ بشر به تصویر می کشد.تمام نقشه ها و مکان ها پس از تحقیق کامل از اسناد جنگ جهانی دوم همراه با داده های شناسایی شده مثل عکس های ماهواره ای و دوره ای ، با دقت  دوباره بازسازی شده اند.مأموریت های Single Player براساس گزارشات جنگ و داستان های کهنه سربازان ارائه می شود و سندیت را به حداکثر حد ممکن می رساند.
نام: Call to Arms - Gates of Hell: Ostfront
حجم فایل: 9.76 مگابایت
شرکت سازنده: Barbedwire Studios, Digitalmindsoft
تاریخ انتشار: 2021
نسخه: Beta
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: جنگ جهانی/استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Digitalmindsoft
رمز فایل: www.download.ir

Call to Arms - Gates of Hell: Ostfront - Beta

Call to Arms - Gates of Hell: Ostfront is aimed to convey the realism that strategy players have always desired: Historically accurate visuals and locations, no health bars, no simplifications, no shortcuts taken. Offering unrivalled immersion to give the most legitimate WWII RTS/RTT to date.

لینک دانلود