تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اکشن و جنایی CAMEO CCTV Detective – PLAZA

CAMEO CCTV Detective

یک بازی اکشن جنایی است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Wreck Tangle Games طراحی و منتشر شده است. شخصیت اصلی بازی کارآگاهی به نام لوپز است که از طریق دریچه لنز دوربین‌ها و داده‌های دوربین های مداربسته موجود در سطح شهر باید سرنخ‌ها را جمع‌آوری کرده و پرونده‌های جنایی را حل کند. بازی CAMEO CCTV Detective در شهری کوچک و خیالی به نام ChurchView روایت می‌شود که به دلایل نامعلومی نرخ خلافکاری و قانون‌شکنی در آن روزبه‌روز در حال افزایش است. حال شما به عنوان یک کارآگاه وظیفه‌شناس باید به دنبال جرائم کوچک و بزرگ رفته و آرامش را به شهر بازگردانید. گیم پلی بازی به طور کلی به دو بخش مختلف تقسیم می‌شود. در بخش اول شما به محل کار لوپز رفته و از دریچه کامپیوتر او با دنیای پر از خلاف بیرون مبارزه خواهید کرد! در این کامپیوتر با ایمیل‌های محرمانه، داده‌های موجود در سامانه C.A.M.E.O و … کار خواهید کرد تا بتوانید سرنخ‌های اولیه در زمینه یک جنایت را پیدا کنید. بخش دوم و مهم بازی عملیات تحقیق میدانی است. به عنوان یک کارآگاه بخش عظیمی از کار شما انجام تحقیقات میدانی و پیدا کردن سرنخ‌های ریز و مهم‌ است. همان‌طور که گفته شده شهر بازی کاملاً خیالی است و ChurchView نام دارد اما در همین شهر خیالی لوکیشن های مختلفی مانند پمپ‌بنزین‌ها، پارکینگ‌ها، مغازها و هتل‌ها وجود دارد که هر کدام شرایط خاصی در زمینه جرم و جنایت دارند. در طی روند

بازی CAMEO CCTV Detective

با پرونده‌های مختلفی از جمله دزدی، گروگان‌گیری، قتل و … روبه‌رو خواهد شد که روند تحقیقاتی در هر کدام از آن‌ها کاملاً با دیگری متفاوت است. 
نام: CAMEO CCTV Detective
حجم فایل: 12.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Wreck Tangle Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - شبیه ساز - فکری - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Wreck Tangle Games
رمز فایل: www.download.ir

CAMEO CCTV Detective - PLAZA

Play as CCTV Detective Lopez as he solves crimes through the ever faithful lens of a security camera. The crime rate in the small City of ChurchView is rising, and it is up to Lopez to lower it.

لینک دانلود