دانلود بازی Carpe Diem Project – GoldBerg برای کامپیوتر

Carpe Diem Project

در این بازی اکشن و ماجراجویی شما خود را در یک دنیای آخرالزمانی پر از دشمنان خواهید دید که پس از یک مبارزه ناموفق علیه یک بیماری واگیردار ایجاد شده و بشر را از همه نظر تغییر داده است. خیابان ها پر از زامبی های متحرک است که فقط تشنه خون شما هستند. شما فقط یک انتخاب دارید و برای زنده ماندن باید بجنگید. آیا جرات دارید این بازی را انجام دهید؟ آیا می توانید زنده بمانید؟ آیا می توانید تا حد امکان دشمنان را بکشید و به بالاترین امتیاز برسید؟

بازی The Carpe Diem Project یک بازی است که در آن باید در هر گوشه ای مراقب باشید! شما می توانید به تنهایی و بدون هم تیمی از آن لذت ببرید، در حالی که برای زنده ماندن باید انبوهی از دشمنان را بکشید. برای این بازی بقا، شما به مهارت های بازی، شجاعت، دوز خوب صبر و علاقه به کشتن دشمنان برای غلبه بر سخت ترین چالش ها نیاز دارید. در عوض، یک نقشه بزرگ با 5 منطقه، تجربه بازی، لحظات غافلگیر کننده، انواع مختلف سلاح ها، انواع شخصیت ها و انواع مختلف دشمنان منحصر به فرد دریافت خواهید کرد. نقشه بازی به 5 منطقه تقسیم می شود که هر منطقه نشان دهنده قسمت متفاوتی از شهر است. ما به این نکته اشاره کردیم که هر منطقه را تا حد ممکن واقع بینانه جلوه دهیم. ما انتخابی از چندین نوع شخصیت ارائه می دهیم.

در بازی Carpe Diem Project یک شخصیت زن را انتخاب کنید یا به عنوان یک شخصیت مرد دشمنان خود را شکست دهید. انتخاب سلاح به عهده شماست. شما سلاح های متنوعی برای انتخاب دارید. علاوه بر اسلحه، می توانید از نیروی بی رحم نیز استفاده کنید و دشمنان را از بین ببرید. شما باید چندین سطح دشواری را انتخاب کنید. آنها مهارت های بازی شما را از منظر سوم شخص آزمایش خواهند کرد. هر چه سطح بالاتر باشد، تعداد دشمنان نیز بیشتر می شود و دشمنان قوی تر و تهاجمی تر خواهند شد.

نام: Carpe Diem Project
حجم فایل: 10.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Papagaye
تاریخ انتشار: November 2022
نسخه: GoldBerg
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Papagaye
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *