تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی ترسناک مردار CARRION v1.0.5 نسخه GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/02/05 نسخه CARRION v1.0.5 - GOG اضافه شد.

CARRION

یک بازی متفاوت و منحصر به فرد در سبک ترسناک می باشد که در آن شما نقش متفاوتی را ایفا خواهید کرد . در این عنوان شما در نقش موجود بی شکل و با منشاء ناشناخته قرار می گیرید در بازی CARRION شما باید در مکان های مختلف کمین کنید و افرادی که شما را زندانی کرده بودند شکار کنید و سپس آن ها را بخورید تا ترس و وحشت را در سر تا سر مرکز گسترش دهید . هر چه بیشتر زندان را تخریب می کنید و افراد بیشتری را شکار می کنید توانایی های بیشتر و بیشتری برای ویرانگری به دست می آورید و بیشتر در مسیر مجازات مردم رشد و تکامل پیدا می کنید .

 بازی CARRION

تا به حال با واکنش های بسیار مثبتی رو به رو شده است و بسیاری از منتقدان از این عنوان تعریف کرده اند . آیا برای قرار گرفتن در نقش یک بیگانه آماده هستید تا به شکار افراد مختلف بروید ؟ 
نام: CARRION
حجم فایل: 939 مگابایت
شرکت سازنده: Phobia Game Studio
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.0.5
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ترسناک - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Devolver Digital
رمز فایل: www.download.ir

CARRION v1.0.5 - GOG

CARRION is a reverse horror game in which you assume the role of an amorphous creature of unknown origin. Stalk and consume those that imprisoned you to spread fear and panic throughout the facility. Grow and evolve as you tear down this prison and acquire more and more devastating abilities on the path to retribution.

لینک دانلود