دانلود نرم افزار CAT Video Repair v1.0.0.2 نسخه ویندوز

CAT Video Repair

نام نرم افزاری در زمینه ویرایش ویدیو می باشد که به وسیله تکنولوژی قدرتمندی توسعه داده شده است تا بتواند به شما اطمینان دهد در هنگام بازسازی ویدیو هیچ ریسک و یا خطری فایل ویدیویی شما را تهدید نکرده و در هنگام بازسازی یک نسخه کپی از فایل شما تهیه می کند تا بتواند فایل اصلی را بدون خطا و احتمال از دست رفتن باسازی نماید.

نرم افزار CAT Video Repair

توانایی بازسازی ویدیو های آسان و ساده تا حساس و پیچیده را دارا می باشد و با پشتیبانی از طیف وسیعی از ویدیو های ضبط شده از تلفن های هوشمند ، دوربین های مداربسته ، دوربین های GoPro ، دوربین های عکاسی ، Drone ، Webcam به شما امکان می دهد تا بتوانید هر ویدیویی را که بر روی دستگاه مختلف موجود است را ویرایش و بازسازی نمایید.

ویژگی های نرم افزار CAT Video Repair:

توانایی ویرایش ویدیو های ساده و بسیار پیچیده به کمک دارا بودن تکنولوژی قدرتمند

توانایی ویرایش ویدیو های مختلف موجود بر روی تمامی دستگاه ها مانند دوربین های عکاسی ، دوربین های مداربسته و غیره …

توانایی مشاهده ویدیو ها قبل از اتمام عملیات بازسازی برای دریافت نتایج بهتر در هنگام بازسازی

پشتیبانی از اکثر فرمت های رایج مانند MOV, AVI, MP4, DIVX

توانایی رفع مشکلات و خطاهای ایجاد شده بر روی پخش کننده سیستم عامل ویندوز

نام: CAT Video Repair
حجم فایل: 15.1 مگابایت
شرکت سازنده: catdatarecovery
ورژن: v1.0.0.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

CAT Video Repair v1.0.0.2

Powerful Video Repair Tool for Safe Video Repair! Developed with an advanced digital video repair technology that uses a read only mechanism, CAT Video Repair Portable is the only powerful video repair software that ensures a safe video repair methodology. The read only mechanism of the tool works on a copy of corrupt video file to produce a playable and error free video.CAT Video Repair Portable is built to assist you in fixing video files from simple audio video sync issues to complex video corruptions like header corruption.

لینک دانلود