دانلود بازی اندروید Climb The Hill v2

Climb The Hill

یک بازی مسابقه ای برای دستگاه های اندرویدی است که در آن می توانید به راندن انواع مختلفی از جیپ ها ، وانت ها ، تراکتور و کامیون ها بپردازید و نوع جدیدی از یک رانندگی به همراه مسابقه را در جاده های تپه ای تجربه کنید . در

بازی Climb The Hill

می توانید از هیجان مخصوصی که در راندن در جاده های تپه ای و کوهستانی برای شما به وجود می آید لذت ببرید و تمامی چالش های پیش روی خودتان را کامل کنید و از آنها عبور کنید . فرصتی که در این بازی برای شما فراهم شده است تا بتوانید تپه هایی که با ماشین های معمولی توان عبور از آنها را ندارید ، فتح کنید و لذت این کار را بچشید . از امکانات بازی Climb The Hill می توان به : وجود وسایل نقلیه مختلف از جیپ ها ، تراکتور ها و … ، امکان ارتقا و به روز رسانی وسایل نقلیه ، رانندگی با ماشین های مخصوص حمل بار ، برف ، آب و گل و لای که به صورت فیزیکی طراحی شده اند ، رانندگی در مناطق مختلف در مراحل مختلف بازی و … اشاره کرد .
نام: Climb The Hill
حجم فایل: 45 مگابایت
شرکت سازنده: GameDivision
ورژن: v2
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای
مناسب برای گروه سنی: 3+
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Climb The Hill - v2

Drive jeeps, SUVs, pick ups, tractors and trucks in a new kind of hill racing game. Enjoy the thrill of dangerous mountain terrains & roads and complete all challenges in front of you. Conquer the hills now .

لینک دانلود