تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Clipboard Magic v5.05 نسخه ویندوز

Clipboard Magic

یک ابزار فوق العاده جهت مدیریت کلیپ بورد ها میباشد. همانطور که میدانید هر فایل و یا متنی را که کپی میکنید به صورت یه کلیپ بورد محسوب میشود، که با Paste کردن آن در هر جایی آنرا در محل دیگری قرار میدهید. اما از آنجایی که اطلاع دارید ذخیره کردن حجم انبوهی از متون و فایل ها کار آسانی نبوده و نیازمند برنامه های خاص میباشد.

نرم افزار Clipboard Magic

یکی از آن برنامه ها است که به شما کمک میکند تا بتوانید کلیپ بورد خود را مدیریت و آنرا سازماندهی کنید. یکی از ویژگی های فوق العاده Clipboard Magic این میباشد که کار شما را در ورود به وبسایت ها و یا درگاه های مختلف آسان میکند، به این صورت که میتوانید به راحتی اطلاعات ورودی در درگاه ورود را تنها با چند کلیک ساده وارد کنید. بهبود فعالیت های تکراری و روزمره، مدیریت کلیپ بورد ها، پشتیبانی از حالت drag and drop، پشتیبانی کامل از Unicode، امکان ویرایش کلیپ بورد و… همگی از ویژگی های منحصر به فرد و کلیدی برنامه به حساب می آیند.
نام: Clipboard Magic
حجم فایل: 3 مگابایت
شرکت سازنده: cybermatrix
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Clipboard Magic v5.05

Clipboard Magic – is a Windows clipboard enhancement program. This clipboard extender can dramatically improve your productivity when cutting and pasting repetitive text or for web form entry.

لینک دانلود