تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Clojure v1.10.1

Clojure

یکی از زبان های برنامه نویسی پویا و همه منظوره می باشد که توانایی ترکیب قابلیت دسترسی و یکپارچگی زبان های اسکریپت نویسی برای توسعه زیر ساخت های قدرتمند برای برنامه نویسی چند رشته ای را به صورت بسیار آسان دارا می باشد همچنین یک زبان برنامه نویسی Compiler می باشد که هنوز به صورت کاملا پویا در اختیار شما قرار دارد و دسترسی بسیار آسان به FrameWork های زبان برنامه نویسی جاوا به کمک به کمک انواع نکات انتخابی و استنباطی را ارایه می کند.

نرم افزار Clojure

به کمک قابلیت پردازش لیست بوسیله زبان سطح بالایی مانند LISP شما را قادر می سازد تا بتوانید کد های نوشته شده را به وسیله این قابلیت به آسانی به اشتراک گذاشته و بوسیله پشتیبانی از برنامه نویسی تابعی ، تغییر ناپذیری بالا ساختمان داده های پایداری را برای شما فراهم کرده و درست زمانی که به تغییر ساختمان داده نیاز باشد به شما نرم افزار اجرا حافظه سیستم پیشنهاد کرده و سیستم عامل را دوباره راه اندازی می کند تا با اطمینان کامل بتواند طراحی چندگانه را به آسانی پیاده سازی نماید.

ویژگی های نرم افزار Clojure:

پشتیبانی از قابلیت توسعه کاملا پویا ، پشتیبانی از برنامه نویسی تابعی

توانایی اجرا کردن چندین شکل متفاوت به صورت همزمان و همیشگی

توانایی برنامه نویسی چند گانه به صورت همزمان

پشتیبانی از زبان برنامه نویسی سطح بالا برای پردازش لیست ها

نام: Clojure
شرکت سازنده: Clojure
ورژن: v1.10.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Clojure v1.10.1

Clojure is a dynamic, general-purpose programming language, combining the approachability and interactive development of a scripting language with an efficient and robust infrastructure for multithreaded programming. Clojure is a compiled language, yet remains completely dynamic – every feature supported by Clojure is supported at runtime. Clojure provides easy access to the Java frameworks, with optional type hints and type inference, to ensure that calls to Java can avoid reflection.

لینک دانلود