تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Cobra Print Viewer v3.1.2 نسخه ویندوز

Cobra Print Viewer

یک نرم افزار پیشرفته مدیریت چاپ یا پرینت صفحات برای ویندوز است که به شما این امکان را می دهد که به راحتی تصاویر واقعی از کارهای چاپ شده یا صف بندی شده خود را به راحتی پرینت ، چاپ مجدد و مشاهده کنید . تصاویر واقعی یک کار که در انتظار چاپ هستند را همانطور که در چاپگر ظاهر می شود مشاهده می کنید . برای دیدن تصویر همه کارهایی که در صف هستند و چگونگی چاپ شدن آنها را در این برنامه می بینید و می توانید قبل از پرینت کردن آن چنانچه لازم بود ، آن را مورد ویرایش قرار دهید .

نرم افزار Cobra Print Viewer

از آنجایی مهم و مفید است که به عنوان مثال می توانید فایلی که در مرحله چاپ است را ببینید و یا حتی فایل هایی که قبل تر چاپ شده اند و اکنون به آنها دسترسی ندارید را دوباره ببینید و چنانچه لازم بود چاپ کنید . از دیگر ویژگی های نرم افزار Cobra Print Viewer بدین شرح است : تصاویر واقعی کار انجام گرفته را می توانید به صورت زنده ببینید ، کارهای را به یک پرینتر دیگر و یا یک صف دیگر منتقل کنید ، امکان وارد یا صادر کردن کار به یک دستگاه دیگر ، امکان تغییر صف چاپ در نرم افزار ، مدیریت پیشرفته صفحه چاپ و … .
نام: Cobra Print Viewer
حجم فایل: 1.66 مگابایت
شرکت سازنده: Cpbra Apps
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.1.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Cobra Print Viewer - v3.1.2

This program is an enhanced Windows print management utility which allows you to easily copy, re-print and view actual images of your queued print jobs.View the actual images of a print job as it will appear on the printer. See thumbnail images of all jobs queued and select individual jobs to see the image larger size or full screen.Useful to see how the print job will be laid out on the paper, or if you printed the job some time ago and need a reminder of exactly what the print job was.

لینک دانلود