تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی شبیه ساز Colonials Programme نسخه DARKZER0

Colonials Programme

بازی به سبک شبیه ساز می باشد که برای پلتفرم ویندوز طراحی و ساخته شده است. Colonials Program یک بازی در مورد مدیریت منابع و کلنی سازی است. با الهام از بازی هایی مانند Factorio ، Mindustry و Anno.با 12 ماشین مختلف برای انتخاب ، کلنی ها را روی یک نقشه مبتنی بر کاشی بسازید. هر مأموریت از نظر زمین و چیدمان متفاوت است. مکان های خود را هوشمندانه برنامه ریزی کنید و از ماشین های خود نهایت استفاده را ببرید! در بازی Colonials Program عناصر را از این سیاره استخراج کنید تا به توسعه کلنی خود دامن بزنید! از عناصر استفاده کنید و موارد ضروری مانند برق ، آب و اکسیژن را ایجاد کنید.با رشد کلنی شما ، نیازهای آن نیز افزایش می یابد! ماشین آلات برای نگهداری و کار به انرژی منابع نیاز دارند. سطح آلودگی و محدودیت عرضه ماشین آلات را رعایت کنید. توجه داشته باشید در غیر این صورت ممکن است سریع خود را غرق کنید.هر مأموریت مجموعه ای منحصر به فرد از اهداف را برای تکمیل ارائه می دهد. این می تواند از پناه دادن به تعدادی از استعمارگران ، پرتاب موشک یا حتی تسطیح سیاره زمین آن باشد.
نام: Colonials Programme
حجم فایل: 273 مگابایت
شرکت سازنده: CookieLegends
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: CookieLegends
رمز فایل: www.download.ir

Colonials Programme - DARKZER0

Colonials Programme is a game about resource management and colony building. Inspired by games like Factorio, Mindustry and Anno.
With 12 different machines to choose from, construct colonies on a tile-based map. Each mission features differing terrain and layouts. Plan your placements wisely and make the most of your machines!

لینک دانلود