تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر کلونیام Coloniam نسخه Portable

Coloniam

یک بازی شبیه ساز و استراتژیک است که درجزایری به نام کلونیام اتفاق می افتد و شما آنجا را به استعمار خودتان در می آورید ، ساختمان های متنوعی می سازید و منابع را کنترل و مدیریت می کنید . در بازی Coloniam که با کمک تکنولوژی واقعیت مجازی مهیج تر شده است و بسیار واقعی به نظر می رسد می توانید مسیر های تجرات و حمل و نقل کالا را بین جزایر ایجاد کنید تا جمعیت جزیره نشین خودتان را گسترش دهید و کاری کنید که جمعیت بیشتری به سمت مراکز شما بیایند و ساکن شوند . از دیگر امکانات

بازی Coloniam

می توان به : امکان تولید و ایجاد مستعمرات جدید در چندین جزیره ، امکان باز کردن ساختمان های جدید با پیشرفت در بازی ، امکان ساخت انواع ساختمان ها برای مستعمرین خود و برای رفع نیاز های آنها ، منابع را برای سودآوری مستعمرات خود مدیریت کنید ، برای جزیره ها و ایجاد مسیرهای تجاری با سایر جزایر قایق بسازید و … اشاره کرد . موسیقی این بازی توسط ریچارد استاتمن ساخته شده است . این بازی مخصوص دارندگان هدست های واقعیت مجازی یا VR ساخته شده است و داشتن یکی از این هدست ها پیش نیاز اجرای این بازی است . 
نام: Coloniam
حجم فایل: 55.7 مگابایت
شرکت سازنده: Austin Kline
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، شبیه سازی ، واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Austin Kline
رمز فایل: www.download.ir

Coloniam - Portable

In Coloniam you colonize the islands, build a variety of buildings, and manage resource production.Create trade routes and ship goods between islands to expand your population.Create and manage colonies on procedurally-generated islands.Unlock different buildings by increasing the size of your colonies.

لینک دانلود