تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید Concepts v1.8.2

به روز رسانی :

1399/02/22 نسخه Premium اضافه شد.

Concepts

نام اپلیکیشنی بسیار کاربردی و بسیار جذاب می باشد که برای کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی طراحی و ساخته شده است . برنامه ای برای طراحی ایده های خود بر روی گوشی و یا تبلت های اندرویدی . این نرم افزار تمامی امکانات را در اختیار شما خواهد گذاشت تا بتوانید هر طرحی که می خواهید و تصور می کنید را پیاده کنید . شما می توانید با استفاده از قلم های پیشرفته ی این نرم افزار شیب را به طرح های خود بدهید ، اشکال هندسی از پیش تعیین شده را با طول و زاویه های دلخواه به دست آورید . تمامی وسایل و امکانات طراحی این برنامه بسیار نزدیک به واقعیت طراحی شده است تا کاربران بتوانند طرح های خود را هرچه نزدیک تر به انچه تصور میکردند طراحی کنند . سیستم لایه بندی حرفه ای در نرم افزار طراحی شده است که شما لایه های جداگانه را می توانید طراحی کرده و به ترتیب بر روی یک دیگر قرار داده و زیر ساخت ها طرح خود را به بهترین شکل ممکن داشته باشید . همینطور

برنامه Concepts

قالب هایی را به صورت پیش فرض دارا می باشد که می توان از آنها در طراحی های خود استفاده کنید . شما می توانید وقتی به مشکلی در کار با نرم افزار برخورد داشتید به ادرس tophatch.com رفته و باز خورد خود را بگذارید تا پشتیانی های قوی و ۲۴ ساعته این نرم افزار به سرعت مشکل شما را حل کنند .
نام: Concepts
حجم فایل: 60 مگابایت
شرکت سازنده: TopHatch, Inc.
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.8.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 7.0 و بالاتر

Concepts - v1.8.2

Concepts is a flexible space to think, plan and create. Sketch your ideas on the infinite canvas, write notes and doodles with tilt + pressure, draw storyboards, product sketches and design plans, then share with friends, clients and other apps.
Our first version for Android™ is optimized for the latest devices and Chrome OS™.
Concepts is used by amazing people at Disney, Playstation, Philips, HP, Apple, Google, Unity and Illumination Entertainment to take ideas from concept to reality. Join us!

لینک دانلود