دانلود فیلم مستند نقطه وجدان Conscience Point

Conscience Point

فیلم مستند محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی میباشد . با قرار گرفتن در یک جغرافیای دردناک و ناخواسته آمریکایی ، درگیری عمیقی از ارزش های بین ملت هند Shinnecock و همسایگان نخبه خود  Hamptons ، که زمین مقدس را به زمین بازی خود تبدیل کرده اند اتفاق می افتد . فیلم مستند Conscience Point کاوش در مورد ریشه های نابرابری ، حرص و آز و آلودگی آمریکا ؛ تضاد با ارزش با کسانی که مکان های زیبا برای آنها کالایی است که به عنوان مواد اولیه و به شکل سود و لذت می دانند ، و آن دسته از افراد محلی که زمین برای آنها به معنای اجتماع است ، تعلق دارد . بکی هیل ژنیا ، قهرمان

فیلم مستند Conscience Point

میباشد . داستان بکی جامعه ای را تحت استرس فراوان ، که از استعمار مکرر سرزمین و شیوه زندگی آنها رنج می برد ، آشکار می کند . بکی و خانواده اش عاشق این سرزمین و به دنبال حفظ آن هستند . برای آنها استفاده از زمین یک مسئله اخلاقی است و حرص و آز ، دشمن محیط زیست است . بقای اراضی که بخشی از فرهنگ آنها است ، بخش اصلی یک داستان پر مخاطره را تشکیل می دهد که در نهایت به همان اندازه سوءاستفاده از قدرت در مورد پایداری محیط زیست است . 1 ساعت و 15 دقیقه مدت زمان پخش فیلم مستند Conscience Point میباشد .
نام: Conscience Point
حجم فایل: 530 مگابایت
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز imdb: 6.7
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 15 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mkv
کارگردان: Treva Wurmfeld
نویسنده: Treva Wurmfeld
رمز فایل: www.download.ir

Conscience Point

Exposing a painful, quintessentially American geography, CONSCIENCE POINT unearths a deep clash of values between the Native American Shinnecock and their elite Hamptons neighbors, who have made sacred land their playground.

لینک دانلود