تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Coolmuster PDF Password Remover v2.1.10 نسخه ویندوز

Coolmuster PDF Password Remover

یک نرم افزار جامع و فوق العاده برای حذف پسورد فایل های PDF میباشد. یقینا تا به حال برایتان پیش آمده که فایل pdf را دریافت کرده اید و ناگهان با صفحه وارد کردن پسورد مواجه شده اید، در این شرایط یک راه بیشتر ندارید و آن هم این است که پسورد فایل را از منبع دانلود و یا از هر جای دیگری که فایل مورد نظر را دارد دریافت کنید. اما نرم افزار Coolmuster PDF Password Remover برای شما یک راه دومی هم قرار داده است و آن هم حذف کامل پسورد از روی فایل میباشد. برنامه های زیادی در این زمینه وجود دارند اما اینکه کدام یکی از دیگران بهتر است خود سوال بزرگی است که در ادامه به پاسخ آن میپردازیم.

نرم افزار Coolmuster PDF Password Remover

به شما کمک میکند تا به طور کاملا تضمینی هر پسوردی را حذف کرده و به راحتی ز فایل های pdf استفاده کنید، این ویژگی در تمام برنامه ها با این عنوان وجود ندارد یعنی اکثر برنامه ها نمیتوانند تمامی رمز های عبور را حذف کنند و وقتی که رمز عبور کمی سنگین و سخت میشود دیگر توانایی شکست آنرا ندارند. اما برنامه پیش رو هر رمز عبور با هر درجه سختی را شکست میدهد. البته لازم به ذکر است که اینان همگی اظهارات سازنده برنامه میباشد. ناشران فایل های پی دی اف برای جلوگیری از نشر و دزدی فایل های خود برروی آنها پسورد میگذارند، اما شما میتوانید این رمز های عبور را از این پس به راحتی پیدا کرده و اقدام به حذف آنان کنید. تنها با یک کلیک این کار را انجام دهید!
نام: Coolmuster PDF Password Remover
حجم فایل: 11 مگابایت
شرکت سازنده: Coolmuster
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.1.10
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Coolmuster PDF Password Remover v2.1.10

Unlock Password Protected PDFs with a Click – People like to use password to protect their PDF copyright from copying, printing, editing or stealing by others. So sometimes you need to remove password from a PDF for editing, copying or sharing. Under this situation, this software can be an ideal assistant for you to remove password as you like.

لینک دانلود