تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Corporate Finance Robust Financial Modeling

Corporate Finance Robust Financial Modeling

ایجاد یک مدل مالی سالم می تواند تجار و سازمان ها را قادر به تصمیم گیری آگاهانه در سطح بهتری کند. بیاموزید که چگونه یک مدل مالی را طراحی کنید و دریابید که چگونه می تواند به سود تجارت شما بیاید. راه های برنامه ریزی برای موارد ناشناخته را کشف کنید. مربی Joshua Richin ابزاری را که شما نیاز دارید ، آموزش می دهد ، و این اهمیت مهارت های نرم و چگونگی مدل سازی مالی را می تواند رهبران فکر را تقویت کند. پس از ایجاد مدل ، نحوه ارائه آن را به ذینفعان و نشان دادن انعطاف پذیری از طریق تجزیه و تحلیل سناریو را بیاموزید. مدل سازی مالی ، به یک معنا اساسی ، در مورد جمع آوری و سازماندهی داده های خوب است که به شما کمک می کند آینده را پیش بینی کنید ، یا حداقل تخمین خوبی بزنید. البته ، شما باید مطمئن شوید که منابع داده بسیار معتبر هستند. همچنین باید مطمئن شوید که مدل شما محاسبات محکمی دارد. شما باید بتوانید گزارشات خروجی خود را بنویسید و همچنین باید بتوانید همه چیز را برای مدیریت و تصمیم گیرندگان ترجمه کنید. حالا نگاه کنید ، این ممکن است خیلی زیاد به نظر برسد ، اما نگران نباشید. ما در این دوره به همه این موارد خواهیم پرداخت. به هر حال ، من جاش ریشین هستم و بیش از 15 سال است که به مردم کمک می کنم تا تصمیمات مهم تجاری بگیرند و در واقع ساخت مدل های مالی و دیدن تأثیر مثبتی را که می توانند بر کسب و کار داشته باشند را دوست دارم. بنابراین بیایید بفهمیم که شما به چه داده هایی نیاز دارید ، چگونه بفهمیم داده های صحیحی برای استفاده هستند و همه آنها را در یک مدل مالی قرار دهیم که به سازمان شما کمک می کند تا آگاهانه ترین تصمیم را بگیرد.
  • موضوعات این دوره آموزشی شامل:
  • مفاهیم مدل سازی مالی را به دو صورت سازمانی و شخصی به کار ببرید رابطه بین مدل های مالی و نقاط تصمیم اصلی مدل ها را بشناسید.
  • مثالهایی از مهارتهای نرم را به عنوان ابزاری برای دستیابی به نتایج بهتر و روابط با ذینفعان ذکر کنید.
  • نحوه ایجاد یک طرح و خلاصه طراحی از یک مدل را به عنوان پایه برای اطمینان از نتایج مدل سازی قوی توضیح دهید.
  • نحوه تولید مدل مالی را با استفاده از داده های منابع مختلف شناسایی کنید.
  • با استفاده از تجزیه و تحلیل سناریو ، تأثیر بر تولیدات مدل مالی را توصیف کنید.
  • از طریق اسناد و مدارک موثر و سایر روشهای پایداری ، طول عمر مدل مالی را نشان دهید.
نام: Lynda Corporate Finance Robust Financial Modeling
حجم فایل: 290 مگابایت
شرکت سازنده: Lynda
تاریخ انتشار: 1399/09/29
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 44 دقیقه
فرمت فایل: MP4
تاریخ تولید: 2020
رمز فایل: www.download.ir

Lynda Corporate Finance Robust Financial Modeling

Creating a sound financial model can empower businesspeople and organizations to make informed decisions on a quantitative level. Learn how to design a financial model and find out how it can benefit your business. Discover ways to plan for the unknown. Instructor Joshua Richin teaches the tools you’ll need, covering the importance of soft skills and how financial modeling can empower thought leaders. Once the model is created, learn how to present it to stakeholders and how to demonstrate flexibility through scenario analysis

لینک دانلود