دانلود بازی کامپیوتر Cross of Auria Episode 1 نسخه PLAZA

Cross of Auria Episode 1

در جهانی فانتزی روایت می‌شود که حافظه تمام ساکنان آن توسط بلایی به نام Scourge پاک‌سازی شده است و مردم از گذشته‌ی خود هیچ‌گونه اطلاعی ندارند. این فاجعه باعث شده تا آگاهی و هوشیاری شخصیت اصلی داستان به سمت جهانی به نام Veil منعطف گردد که قلمروی بین جهان‌های مختلف است. این آگاهی جدید باعث می‌شود تا از او قدرتی بیکران به نام الکتروجنسیس بهره‌مند شده که به نوعی یک موهبت محسوب می‌شود. حال او وظیفه دارد تا از دست پشت پرده و دلایل تمامی این اتفاقات اطلاع حاصل کرده و هر چه سریع‌تر اوضاع را به شرایط عادی بازگرداند. داستان

بازی Cross of Auria Episode 1

کاملاً از زبان و دریچه افکار قهرمانان بازی روایت می‌شود و بازیکن را به جهانی عجیب‌وغریب می‌برد. عده‌ای از مردم قبل از وقوع فاجعه آن را پیش‌بینی می‌کردند و به همین خاطر یادداشت‌هایی آماده کرده و در محیط قرار داده بودند تا بعد از به وقوع پیوستن فاجعه بتوانند هویت و اسم‌ورسم خود را بازیابی کرده و خسارت آن را به حداقل برسانند. عده‌ای توانستند با این شیوه موفق شوند اما اکثریتی که از وجود این تهدید بی‌خبر بودند طعمه حادثه شده و دچار فراموشی ابدی شدند. پس از این اتفاق، هرج‌ومرج و تاریکی همه‌جا را گرفته و تمامی موجودات هویت خود را از دست می‌دهند. گیم پلی بازی Cross of Auria Episode 1 نشان‌دهنده جهانی فانتزی است و از سیستم مبارزاتی نوبتی که در بازی‌های کلاسیک مشابه آن‌ها را زیاده دیده‌ایم استفاده می‌کند. شخصیت اصلی بازی دختری جوان به نام Ruby است که ماجراجویی‌هایی برای پیدا کردن هویت و حافظه ازدست‌رفته‌اش آغاز می‌کند و قصد دارد دشمنی که باعث‌وبانی این فاجعه بوده است را نابود کند.
نام: Cross of Auria Episode 1
حجم فایل: 1.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Hardytier
تاریخ انتشار: 2017
ورژن: v3.1.4.1
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Hardytier
رمز فایل: www.download.ir

Cross of Auria Episode 1 - PLAZA

Cross of Auria is set in a world where the memories of all the inhabitants were wiped out by a plague known as the Scourge. This plague throws our hero's consciousness into the realm between worlds - the Veil, forever establishing her ties to that land and ability to cross into it. Now, a girl who would have led a normal life is given the gift of electrogenesis- the reason for which she must uncover.

لینک دانلود