دانلود بازی CrossCode A New Home v1.4.0.5 نسخه Portable برای کامپیوتر

CrossCode A New Home

این محتوا به بازی پایه CrossCode در Steam نیاز دارد. فصل جدیدی از داستان Leas در انتظار شما است. CrossWorld ها تازه بزرگتر شدند و این بدان معنی است که چیزهای جدیدی برای کشف وجود دارد. اما قبل از اینکه از این موارد لذت ببرید ، حتماً با دوستان قدیمی خود ملاقات کنید ، کلمات جدیدی یاد بگیرید و مقدار بی شماری توپ به سمت دشمنان خود پرتاب کنید. یک خانه جدید درست بعد از رویدادهای CrossCode A New Home ادامه می یابد و موارد بیشتری را از آنچه قبلاً یاد گرفته اید به شما ارائه می دهد: یک تجربه غنی از داستان که مملو از دشمنان ، رئیسان و معماها است. در ادامه برای درک حقیقت از لیا پیروی کنید ، از عناصر خود مانند هرگز استفاده نکنید و پایان عملیات را فراموش نکنید. این برای همه واقعی است. آنچه که از دی ال سی

 بازی CrossCode A New Home

ارائه شده است : محتوای تازه که حدود 8-10 ساعت شما را سرگرم خواهد کرد. احتمالاً بزرگترین سیاه چال ایجاد شده را کاوش می کنید. مبارزه با دشمنان و رئیسان جدید. برای اولین بار روی آب بروید. به برخی از آهنگهای تازه  موسیقی گوش دهید و البته The Raid را تمام کنید.
نام: CrossCode A New Home
حجم فایل: 1.02 گیگابایت
شرکت سازنده: Radical Fish Games
تاریخ انتشار: Feb, 2021
امتیاز استیم: 9
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Deck13, Mayflower Entertainment, WhisperGames, DANGEN
رمز فایل: www.download.ir

CrossCode A New Home - Portable

A new chapter of Leas story awaits. The CrossWorlds just got bigger and that means there are new things to explore. But before you enjoy these, make sure to meet old friends, learn new words and throw an uncountable amount of balls at your enemies.

لینک دانلود