دانلود بازی کامپیوتر Crossroads Inn – The Pit v2.5.2 نسخه CODEX

Crossroads Inn – The Pit

یکی دیگر از افزونه های بازی Crossroads Inn می باشد که قابلیت ها و امکانات بیشتری را به این بازی استراتژیک و شبیه سازی اضافه می کند . در این پک الحاقی شما تبدیل به یک مسافرخانه دار محترم شده اید ، مهمانان همیشه راضی هستند و همیشه راضی از پیش شما می روند ، درآمد نقدی شما ثابت و همیشه خوب است و همه به شما احترام می گذارند . اکنون رویای داشتن مسافرخانه ای که همیشه در سر داشتید تحقق یافته است . اما حالا قصد دارید تجارت خودتان را گسترش دهید و دست به جایی بگذارید که کاملا قانونی نیست و ممکن است دچار مشکلاتی شوید اما به همین خاطر در سکوت این کار را انجام می دهید . در بازی Crossroads Inn – The Pit شما قصد دارید که یک زیرزمین در کنار مسافرخانه خودتان بکنید و در آنجا مسابقات مشت زنی و کشتی گیری غیر قانونی برگذار کنید تا اینگونه درآمدتان بیشتر شود و مردم بیشتر سرگرم شوند . غیر قانونی بودن این مسابقات در اینجا است که هیچ قانونی در مسابقه وجود ندارد و هر فردی می تواند در ان شرکت کند و هرگونه که بخواهد مبارزه کند و چون خطرناک است یک ورزش غیر قانونی به شمار می رود . اما مراقب باشید که موارد دیگر وارد کسب و کارتان نشود تا ضرر هنگفتی ببینید . از دیگر امکانات

بازی Crossroads Inn – The Pit

می توان به : ترتیب دادن دعواها و مسابقات کشتی گیری و مشت زنی غیر قانونی و کسب درآمد از آن ، امکان شرط بندی کردن بر روی برنده مسابقات ، افزوده شدن بعضی از غذاهای منحصر به فرد در بازی که مواد لازم آن را باید از بازار سیاه بخرید ، امکان کشت و کار گیاهان دارویی ممنوعه ، نصب تجهیزات تمرینی و سرمایه گذاری روی بعضی از مسابقه دهندگان ، پیدا شدن فرصت های بیشتر کسب درآمد و … اشاره کرد . برای اجرای این پک داشتن نسخه اصلی بازی الزامی است . 
نام: Crossroads Inn - The Pit
حجم فایل: 6.72 گیگابایت
شرکت سازنده: Kraken Unleashed
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.5.2
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، استراتژیک ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Klabater
رمز فایل: www.download.ir

Crossroads Inn - The Pit - CODEX

And so, you've become a respected innkeeper, and you've earned this title. Guests are satisfied and the river of cash is flowing straight into your register. The dreams of running your own inn have become reality, days are made of routine activities, you order deliveries, discipline drunks and drill lazy employees. Everything is beautiful - but is it all there is? Is this what the rest of your life is bound to be? Once you wanted to be a hero, a warrior, an adventurer! The inn is a good business, but there must be more to life .

لینک دانلود