تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Crossroads Inn Pests and Puppies v2.4.4 نسخه CODEX/GOG

به روز رسانی :

1399/08/05 نسخه Crossroads Inn Anniversary Edition - GOG اضافه شد.

Crossroads Inn

بازی استراتژیکی است که نیاز به مدیریت در زمان واقعی دارد و در دنیای تخیلی دلکریس اتفاق می افتد و شامل دو حالت منحصر به فرد بازی می شود که شامل حالت SandBox و Epic Campaign می شود . در حالت Sandbox که حالتی سخت برای طرفداران بازی های سخت است و بازیکن ها صرفا در احداث و مدیریت اقتصادی خود متمرکز می شوند و باید برای ساخت یک رستوران موفق تلاش کنند . همچنین به عنوان یک مدیر در برهه ای از زمان که پادشاهی در آشوب است باید مدیریت کامل استخدام کارمندان ، خرید ظروف تازه ، نوسازی رستوران و کیفیت غذا و نوشیدنی های آنجا نظارت کامل داشته باشید . مسافرخانه و رستوران شما باید نوسازی کامل شود چرا که به زودی مورد توجه شخصیت های مهم سیاسی و نظامی قرار می گیرد و کسانی که تمایل به برگزاری جلسات در آنجا برای نگه داری و حفظ قدرشان هستند پس به زودی اتفاقات هیجان انگیزی در کنار شما رخ خواهد داد . در حالت دیگر که داستانی غیر خطی را باید دنبال کنید و 12 انتهای مختلف برای آن در نظر گرفته شده است که با دنبال کردن آنها و گرفتن تصمیمات مختلف در مسافرخانه و رستورانتان به پایان های متفاوتی دست خواهید یافت . شما می توانید در بازی Crossroads Inn از بین قدرت هایی که به مسافرخانه شما می آیند یک جناح انتخاب کنید و شما نماینده آن جناح برای جذب دیگر افراد خواهید شد که این مورد به رونق کسب و کار شما کمک خواهد کرد اما اگر جناح مناسبی انتخاب نکنید ممکن است محل کسب شما بدنام شود . موسیقی متن بازی Crossroads Inn را سازنده موسیقی متن بازی The Witcher 3 ساخته است که منشا سنتی و عامیانه دارد و آهنگ هایی از فرهنگ های متفاوتی در آن به گوش شما خواهد رسید . در بازی دستور العمل های آشپزی متفاوتی وجود دارد به همراه یک سیستم تغذیه ای کاملا توسعه یافته که تاثیر گذاری در روابط مهمان ها با شما را بهتر می کند .

نسخه GOG نسخه Anniversary Edition می باشد و فاقد DLC است و پک الحاقی Pests and Puppies در صورت عرضه برای نسخه GOG در همین پست قرار خواهد گرفت.

 
نام: Crossroads Inn
حجم فایل: 8 گیگابایت
شرکت سازنده: Kraken Unleashed
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
ورژن: v2.0.5
نسخه: CODEX / GOG
آپدیت: Pests & Puppies
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: EXE
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی ، استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: نداره
منتشر کننده: Klabater
رمز فایل: www.download.ir

Crossroads Inn - Pests & Puppies - CODEX / GOG

Crossroads Inn is a real time management sim set in an original fantasy world of Delcrys. Build and manage your tavern, make visiting adventurers happy, and make your services famous all over the land.

لینک دانلود