دانلود بازی Dawn of Man v1.7.2.rc1 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/15 نسخه Dawn of Man v1.7.2.rc1 - Portable اضافه شد.

Dawn of Man

یک بازی شبیه سازی و استراتژیک رایگان برای کامپیوتر است که در آن می توانید فرمانروایی سکونت گاه انسان های نخستین را به دست گرفته و  در دل اعصار هدایتگر آنها در تنازع برای بقا باشید و به شکار، جمع آوری و ساخت ابزارها، پیکار و جستجو و مواجهه با مسائل مختلف بپردازید. Dawn of Man یک بازی دیگر از نوع شهرسازی و تلاش برای بقا از سازندگان بازی Planetbase است. بازی در عصر حجر آغاز می شود و در گردشی ده هزار ساله در زندگی انسان ماقبل تاریخ، شما را تا عصر آهن پیش می برد. شما باید مردم خویش را در مسیر بقا و رشد و توسعه هدایت نموده و دقیقا همانند اجدادمان با چالش هایی که محیط بر آنها هموار می کرده مواجهه نمایید.شکار: حیوانات برای انسانهای نخستین یک منبع حیاتی غذا و وسایل به شمار می رفتند. از گوشت آنها برای تغذیه ی مردم خود و از پوست و استخوان آنها نیز برای ساخت لباس و وسایل لازم برای زنده ماندن استفاده نمایید. به مواجهه ی ماموت ها، کرگدن های غول پیکر، گاومیش های باستانی، گوزن های عظیم الجثه، شیرهای کوهی و دیگر گونه هایی بروید که در آن دوران در اطراف و اکناف زمین پرسه می زدند.جمع آوری: به جمع آوری اشیاء و چیزهای گوناگونی از پیرامون خود بپردازید. در

 بازی Dawn of Man

چیزهایی مانند میوه ها، دانه های شیرین، آب، چوب، چخماق، سنگ ها و فلزات تا با استفاده از آنها بتوانید غذا فراهم نموده و به ساخت ابزار و بناها در سکونتگاه خود بپردازید.برای روزهای دشواری و سختی برنامه ریزی کنید. در فصل بهار، ماهی بیشتر یافت می شود. میوه ها و دانه های شیرین بیشتر در فصل تابستان یافت می شوند و حیوانات نیز در فصول گرم بیشتر دیده می شوند. با رسیدن زمستان از داشتن غذاهای فاسد نشدنی به مقدار کافی و نیز لباس های گرم برای زنده ماندن اطمینان حاصل کنید. سکونت گاهتان را گسترش داده و تقویت نمایید. برای مردم خود خانه های بیشتری ساخته و امکانات بیشتری فراهم نمایید تا بتوانید جمعیت خود را گسترش بخشید. به ساختن استحکامات و اسلحه بپردازید تا به هنگام تهاجم بیگانگان آماده ی دفاع باشید. به کاوش در مورد فن آوری ها بپردازید. هر کشفی که می کنید شرایط را برای سکونتگاه شما در جهت پشتیبانی از جمعیت بیشتر تسهیل نموده اما با خود چالش های جدیدی نیز به همراه دارد. چالش های همچون نیاز به غذای بیشتر،  مسائل مربوط به روحیه ی افرادتان و نیز افزایش تهاجم بیگانگان. 
نام: Dawn Of Man
حجم فایل: 1.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Madruga Works
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.7.2.rc1
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی و استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Madruga Works
رمز فایل: www.download.ir

Dawn of Man v1.7.2.rc1 - Portable

Take control of a settlement of the first modern humans, guide them through the ages in their struggle for survival.Dawn of Man is a survival/city-builder from the creators of Planetbase.The game starts in the Stone Age, and takes you up to the Iron Age, spanning more than 10,000 years of human prehistory.You will have to get your people to survive, expand and evolve, just like our ancestors, facing the challenges that the environment will throw at you.

لینک دانلود