دانلود بازی رایگان CRSED: F.O.A.D نسخه Steam+Epic آپدیت 28 اسفند 1399

به روز رسانی :

1399/12/28 نسخه CRSED: F.O.A.D v18.03.2021 - Steam Backup اضافه شد.

CRSED: F.O.A.D

یک بازی اکشن و آنلاین در سبک بتل رویال می باشد که شما باید با مهارت رزمی و جنگی خود با سایر افراد موجود در بازی بجنگید و آنها را نابود کنید تا خودتان صدر نشین رقابت های آنلاین و جنگی شوید. این بازی دارای اسلحه های متعددی است که مناسب با هر سلیه و هر نوع نبردی می باشد به عنوان مثال می توانید نبرد های دوربرد را امتحان کنید و یا به صورت مخفیانه به دشمنان نزدیک شوید و آنها را از بین ببرید.

 بازی CRSED: F.O.A.D

دارای 4 مکان بسیار زیبا با رنگ های چشم نواز است و شما به همراه سایر بازیکنان دیگر وارد این مکان ها می شوید و جنگ را آغاز می کنید. نکته غیر قابل مقایسه این بازی با بازی های دیگر سبک بتل رویال در این است که هر قهرمانی که شما انتخاب می کنید علاوه بر اسلحه هایی که در اختیار می گیرد دارای مهارت های خونی است که با استفاده از آن می تواند دشمنان سر راهش را تحت تاثیر قرار دهد . بازی CRSED: F.O.A.D دارای سبک نمایش اول شخص یا سوم شخص می باشد که به انتخاب خود شما قابل تغییر است . ویژگی دیگری که این بازی دارد وجود علامت هایی است که نشان از مراقبت شما توسط بازیکن دیگری می دهد به عنوان مثال اگر یه پروانه یا پرنده در اطرافتان دیدید بدانید که این کار یکی از بازیکن ها است که با هنر های خونی که دارد شما را تحت مراقبت قرار داده است و قصد حمله به شما را دارد. 
نام: CRSED: F.O.A.D
حجم فایل: 8.78 گیگابایت
شرکت سازنده: Darkflow Software
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v18.03.2021
نسخه: Steam Backup + Epic Backup
آپدیت: 28 اسفند 1399 - 18 مارس 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، آنلاین ، بتل رویال
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Gaijin Distribution KFT
رمز فایل: www.download.ir

CRSED: F.O.A.D. - Steam Backup + Epic Backup

CRSED: F.O.A.D. – is a brutal MMO last-man-standing shooter with realistic weaponry, elements of lethal mystic forces and incredible superpowers . Win using all your combat skills and experience: rush into a gunfight, or use stealth to crawl in, snipe from afar or burst point blank, use precise bolt-action rifles or rely on a fast heavy machine gun. Backstab, slash and smash bones in melee or tear the enemy apart with rockets and grenades. Attack from above with a jetpack, spraying lead rain or request an orbital supply drop to trigger a new fight over it’s content.

لینک دانلود