تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار CSoft WiseImage Pro v20.0.1601 – win

CSoft WiseImage

نرم افزاری بسیار کاربردی و مفید برای سیستم عامل های ویندوز است که نسخه جدید آن به تازگی ارائه شده است و به نوعی یک نرم افزار CAD برای ویرایش نقشه ها به شمار می رود.

نرم افزار CSoft WiseImage

به شما این امکان را می دهد تا تغییرات سریع را در زمینه عکس های خودتان اعمال نموده و آنها را ویرایش و تصحیح نمایید و یا با تبدیل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک آنها به وکتور و نقشه های فنی ، نقشه های اسکن شده و دیگر نقشه ها ، پیش نویس ها ، طرح ها و گرافیک های دیگر ایجاد کنید. CSoft WiseImage به دلیل ابزارهای ویرایش و پاکسازی بیشتر در خارج از محیط CAD شناخته شده است. این نرم افزار برداری با قابلیت های CAD و مهارت های پردازش تصویر بدون دردسر ، همه چیز را برای کاهش هزینه های واحد ترکیب می کند.
نام: CSoft WiseImage
شرکت سازنده: CSoft
ورژن: Pro v20.0.1601
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

CSoft WiseImage Pro v20.0.1601 - win

WiseImage allows you to make fast changes do editing and correction or automatic and semi-automatic raster-to-vector conversion of technical drawings, scanned maps, plans, drafts, sketches and other graphics. WiseImage is acquainted for its greater editing and cleanup tools outside the CAD surroundings. It combines raster and vector with CAD functionality and image processing skills effortlessly, everything in single cost-cutting software. It is a better CAD than your favorite CAD.

لینک دانلود