تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Curse of Anabelle نسخه CODEX

Curse of Anabelle

درباره دختری 9 ساله به نام آنابل است که به طور مرموزی در محوطه عمارت رمزی در بولدر ، کلرادو کشته می شود . در روزهای بعد از این اتفاق تلخ و ناگوار ، امیلی خواهر بزرگتر آنابل ، در خواب های خود شروع به برقراری ارتباط با روح خواهر کوچک خود می کند و به حدی این خواب ها شفاف و واضح هستند که نمی توان دیگر نام آن را خواب گذاشت . در ابتدا ، امیلی معتقد است که این خواب ها ناشی از تأثیر تجربه از دست دادن شخصی که بسیار عزیز بوده است ، اتفاق می افتد . اما تعداد این خواب ها به تدریج افزایش می یابد و او اطمینان حاصل پیدا می کند كه روح آنابل كوچك به نوعی در برزخ است و به کمک احتیاج دارد که به آرامش برسد و به طور کامل از این دنیا راهی دنیای دیگر شود . بعد از این امیلی متوجه تاریخچه عجیب این عمارت مرموز که خواهرش در آن درگذشته است می شود و به دوست نزدیکش ناتان روی می آورد و از او کمک می خواهد اما ناتان حرف های او را باور نمی کند . ولی بعد از گذشت مدتی ناتان وارد ماجرا می شود و داستان اصلی بازی Curse of Anabelle نیز از همینجا شروع می شود . ناتان نیز خود را درگیر تحقیق ها و کاوش هایی درباره این عمارت مرموز می کند و چیزی که متوجه می شود بسیار ناگوار و ترسناک است و مطمئن می شود که حالا جان امیلی نیز در خطر است و حالا باید از او دربرابر این خطر محافظت کند و اینجا است که شما به عنوان بازیکن وارد بازی می شوید و کنترل شخصیت ناتان را بر عهده می گیرید .

بازی Curse of Anabelle

در سبک ماجرایی و ترسناک است و امکاناتی نظیر : داستانی مرموز بر اساس افسانه های محلی دارد ، امکان کاوش در قسمت های تاریک و ترسناک قلعه و عمارت ، امکان راهنمایی گرفتن از موجودات عرفانی برای راهنمایی در این سفر خطرناک ، امکان سفر بین زمان های مختلف و مخصوصا قدیم که اتفاقات داستان این عمارت از آنجا شروع می شود و غیره دارد .  
نام: Curse of Anabelle
حجم فایل: 21.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Rocwise Entertainment
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ترسناک ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Rocwise Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Curse of Anabelle - CODEX

Anabelle, a 9-year-old girl, dies mysteriously on the Ramsey Mansion grounds in Boulder, Colorado. In the following days of this unfortunate event, Emily, Anabelle's older sister, begins to communicate with her little sister's soul in her lucid dreams.At first, Emily believes these dreams were caused by the impact of experiencing the loss of a loved one.

لینک دانلود