دانلود نرم افزار Dark and Light Editor v34069-4190664 نسخه ویندوز

Dark and Light Editor

بسته نرم افزاری توسعه بازی Dark and Light می باشد که به شما این امکان را می دهد که این بازی را سبک و سیاق خودتان ویرایش کنید و آن را به دلخواه منتشر کنید . Dark and Light Editor در واقع نسخه ساده از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 می باشد که به شما توانایی کدنویسی مجدد بازی را می دهد . با کمک این کیت توسعه نرم افزاری می توانید طرح های خودتان را در محیط های Archos تغییر و توسعه دهید . تنها کافی است که

نرم افزار Dark and Light Editor

را نصب کنید و یک دنیای جدید را بر روی بازی Dark and Light بگشایید و حتی آن را برای استفاده دیگر بازیکنان و دوستانتان به اشتراک بگذارید . این کیت توسعه دارای تمامی محتویات بازی نیز می باشد به همین خاطر برای داشتن آن باید از فضای کافی برخوردار باشید . همه چیز با کمک این کیت توسعه قابل تغییر است و می توانید محیط ، موجودات و حتی داستان بازی را تغییر دهید و آن را به دلخواه بچینید همانند یک پازل که جابه جایی قطعات برای شما آسان خواهد بود با این بسته نرم افزاری می توانید همه چیز را از نو بچینید و تغییر دهید .  
نام: Dark and Light Editor
حجم فایل: 64.7 گیگابایت
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Dark and Light Editor v34069-4190664

Forge your own Dark and Light realms!! With the Dark and Light Dev Kit, a streamlined version of the Unreal Engine 4 Editor, you have the power to create and distribute your own designs within the environs of Archos. We can’t wait to see what amazing worlds you create! (The Kit comes packed with all of the assets contained in the game, so be ready for a sizable download.)

لینک دانلود