تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Dark Money

Dark Money

یک محرک سیاسی ، یکی از بزرگترین تهدیدهای موجود برای دموکراسی آمریکا را مورد بررسی قرار می دهد: تأثیر پول غیرقابل کنترل شرکتها در انتخابات و مقامات منتخب . فیلم مستند Dark Money بینندگان را به سمت مونتانا می برد ؛ یک خط مقدم در مبارزه برای حفظ انتخابات عادلانه در سطح کشور . این مستند یک روزنامه نگار را دنبال میکند که در تلاش برای افشای تأثیرات تصمیم شهروندان بر دیوان عالی ایالات متحده است .

Dark Money

پرده از حقیقت تکان دهنده و حیاتی نحوه خرید و فروش انتخابات آمریکا برمیدارد . مونتانا بودجه تبلیغات انتخاباتی شرکت های بزرگ را در سال 1912 ممنوع اعلام کرد . با این حال ، از زمان تصمیم دادگاه عالی Citizens United v. FEC ، منافع شرکت ها و پول های بزرگ دوباره به صحنه در مونتانا بازگشتند و به یک نگرانی ملی در حال رشد تبدیل شده اند . این فیلم مراحل انجام شده توسط دادستان کل مونتانا (و هم اکنون استاندار) استیو بولوک را برای جلب تخفیف در مورد سوءاستفاده در امور مالی در مبارزات انتخاباتی در زمانی که کمیسیون انتخابات فدرال (FEC) با انتصاب سه عضو جدید جمهوری خواهان متوقف شده بود ، دنبال می کند .  این مستند برنده جایزه Sundance شد .
نام: Dark Money
شرکت سازنده: Big Sky Film Productions
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز imdb: 7.0
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 39 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
کارگردان: Kimberly Reed
تهیه کننده: Kimberly Reed
نویسنده: Kimberly Reed
منتشر کننده: PBS
ستارگان: Jon Tester
رمز فایل: www.download.ir

Dark Money

DARK MONEY, a political thriller, examines one of the greatest present threats to American democracy: the influence of untraceable corporate money on our elections and elected officials.

لینک دانلود