تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DAZ Studio Professional v4.12.1.117 نسخه ویندوز

DAZ Studio Professional

یک نرم افزار ساخت ویدئو و تصویر می باشد که امکان ساخت انیمیشن ها و تصاویر خاصی را برای شما فراهم می کند . حالا با این نرم افزار می توانید فیلترهای AniBlocks و Animate2 را که از قبل بر روی نرم افزار قرار دارند استفاده کنید و با استفاده از آنها ویدئو های خودتان را ویرایش کنید . همچنین می توانید با انیمیشن های ساخته خودتان فیلم را از ابتدا بازسازی کنید و چهره های خودتان را به راحتی هر چه تمام تر جا به جا کنید . با نرم افزار DAZ Studio Professional می توانید علاوه بر ساخت ویدئوهای زیبا و خلاقانه تصاویر زیبا نیز بسازید و آن را به اشتراک بگذارید . این نرم افزار در ابتدا برای شما آموزش های ویدئویی رایگانی تدارک دیده است تا با استفاده از آن بتوانید در ساخت و ایجاد صحنه بهتر ، یافتن زاویه دوربین و قرار گیری مناسب در زاویه ، ترفند های نور و روشنایی و استفاده از نور و … بهتر عمل کنید و استاد کار خودتان شوید . نرم افزار شامل افزودنی های بی شماری مانند Toolkit Content Creator Toolkit برای ایجاد محتوای سه ‌بعدی ، 3D Bridge برای Adobe Photoshop ، افزونه the GoZ Bridge برای DAZ Studio 4 to ZBrush و … می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید .

نرم افزار DAZ Studio Professional

یکی از تخصصی ترین نرم افزار های ساخت انیمیشن های سه بعدی به صورت رایگان است که امکانات فراوانی دارد و از ورودی و خروجی های نرم افزار های مختلف پشتیبانی می کند و می توانید با این نرم افزار انیمیشن های زیبای فراوانی بسازید . قابلیتی ویژه به نام DAZ Studionow در این نرم افزار گنجانده شده است که نوعی خاص از رندر را شبیه سازی می کند . این نوع رندر از نور و مواد واقعی جهان تقلید می کند و خروجی بسیار طبیعی به کاربر می دهد تا انیمیش یا تصویر ساخته شده به واقعیت ، بیشترین تشابه را داشته باشد .
نام: DAZ Studio Professional
حجم فایل: 767 مگابایت ، 165 مگابایت
شرکت سازنده: Daz3d
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.12.1.117
نسخه: X64 ، X86
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

DAZ Studio Professional - v4.12.1.117

Ready for the next level? DAZ Studio lets you bring your scenes to life. aniblocks, and add on plugins like Animate2 to leverage pre-built action sequences and movements, or design your own animations from scratch. Simply move and pose your figures in the scene, record those actions, and play them back. With this free software you’ll not only be creating amazing visuals, but building full computer generated movies.

لینک دانلود