دانلود بازی DEATH TRAIN Warning Unsafe VR Experience نسخه VREX

DEATH TRAIN Warning Unsafe VR Experience

یک بازی واقعیت مجازی اکشن است که بازیکن را در موقعیت مرگ و زندگی قرار می‌دهد! روند بازی به این صورت است که توسط یک صندلی روی ریل قطار زنجیره شده‌اید و هیچ راهی برای فرار و نجات دادن جانتان ندارید! بدشانسی ماجرا اینجاست که یک قطار سریع‌السیر مستقیماً به سمت شما می‌آید و لحظه‌به‌لحظه نزدیک‌تر می‌شود. زمان اندکی در اختیارتان قرار داده شده است و در همین زمان اندک باید معماها و چالش‌های پیش رو را حل کرده تا بتوانید از این شرایط رهایی یابید. تجربه بازی DEATH TRAIN Warning Unsafe VR Experience می‌تواند برای طیف خاصی از افراد و خصوصاً افرادی که دچار بیماری‌های قلبی هستند خطرناک بوده و حجم زیادی از استرس را به آن‌ها وارد کند. بازی کاملاً واقع‌گرایانه است و از طیف مختلفی از عناصر سمعی و بصری برای ایجاد حس ترس و وحشت در بازیکنان استفاده می‌کند. به‌عنوان‌مثال هر چه قطار نزدیک‌تر می‌شود صدای ناشی از حرکت قطار و بوق آن واضح‌تر به گوش می‌رسد و ترس را چندین برابر می‌کند. در

بازی DEATH TRAIN Warning Unsafe VR Experience

هجده مرحله متفاوت وجود دارد که هرکدام چالش‌ها و معماهای منحصربه‌فردی ارائه می‌دهد. در کنار این 18 مرحله، حالتی به نام speedrun mode در بازی تعبیه‌شده است که به مراتب سخت‌تر و ترسناک‌تر است.

..|| برای تجربه این عنوان باید از هدست های واقعیت مجازی اچ تی سی وایو یا والو ایندکس استفاده کنید ||..

نام: DEATH TRAIN Warning Unsafe VR Experience
حجم فایل: 658 مگابایت
شرکت سازنده: Nomad Assembly
تاریخ انتشار: 2017
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Nomad Assembly
رمز فایل: www.download.ir

DEATH TRAIN Warning Unsafe VR Experience - VREX

A meticulously finetuned audiovisual experience that will fully immerse you in a near-death experience while having to complete addictive challenges. Do not let friends or family try out Death Train without preparation. Provide social support while initiating a new player and do not film their reaction for easy YouTube views.

لینک دانلود