دانلود بازی Deep Diving Simulator Platinum Edition v1.11

به روز رسانی :

1399/03/17 نسخه Deep Diving Simulator Platinum Edition v1.11 اضافه شد.

Deep Diving Simulator Platinum Edition

یک بازی زیبا و شبیه سازی است . این بازی شبیه سازی غواصی درون اقیانوس ها به همراه ماجراجویی های زیبا در اقیانوس است . بازی Deep Diving Simulator شامل غواصی یک جوان غواص می باشد که سعی در کمک کردن به استاد خود پروفسور آدامز برای اکتشاف و حل یک راز باستانی دارد . این راز باستانی چند هزار ساله در اقیانوس های تاریک پنهان شده است . این بازی شامل معماهای جدید ، چالش های جدید ، دستاورد ها و … می باشد . اگر به اندازه کافی شجاع هستید تا وارد یک ماجراجویی دریایی با رازهای فراوان ، شوید این بازی مخصوص شماست . معمایی که به دنبال اکتشاف آن هستید معمای پسران هوروس است که در یک معبد درون آب های مدیترانه پنهان شده است . همچنین در طول این سفر به یادگیری حقایقی درباره طوفان شدید کالیفرنیا خواهید پرداخت و غرب وحشی را در یک شهر کوچک خواهید دید . در طول

بازی Deep Diving Simulator Platinum Edition

با معماهای بیشتر به همراه ماجراجویی های زیبا رو به رو می شوید و بعضی از این معماها واقعا چالش برانگیز هستند و شما برای حل آن باید حتما وقت بیشتری بگذارید . به شما یادآوری می کنیم که در اقیانوس ها شما با موجوداتی رو به رو می شوید که بسیار خطرناک هستند و باید برای رویارویی با آنها آمادگی داشته باشید . این بازی شبیه سازی غواصی با ماجراجویی های زیبایش را از دست ندهید . این نسخه به همراه یک DLC است که پک Adventure را به بازی اضافه می کند و داستان ها و معماهای بیشتری را در دسترس شما قرار می دهد . 
نام: Deep Diving Simulator Platinum Edition
حجم فایل: گیگابایت
شرکت سازنده: Jujubee S.A
ورژن: v1.0.8
آپدیت: Platinum Edition
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، ماجراجویی ، ورزشی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Jujubee S.A
رمز فایل: www.download.ir

Deep Diving Simulator Platinum Edition v1.11

The Adventure Pack contains a whole new adventure for the young diver who is trying to help his mentor Professor Adams unravel an ancient mystery! New mysteries, new puzzles, new challenges, new items, and new achievements await those brave enough to seek them out .

لینک دانلود