تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Deep Sky Derelicts: Definitive Edition نسخه CODEX

Deep Sky Derelicts: Definitive Edition

نسخه ی کامل و نهایی بازی Deep Sky Derelicts می باشد . این عنوان یک ترکیب منحصر به فرد از دو سبک استراتژیک نوبتی و نقش آفرینی می باشد و مبارزات آن به صورتی تاکتیکی است و عناصری از سبک روگ لایک در آن به چشم می خورد . شما در این بازی باید سفینه های بیگانه را کشف کنید ، بجنگید ، لوت کنید و تجهیزات خود را ارتقا دهید . اتفاقات این بازی در آینده ای تاریک و ترسناک و در یک پاد آرمان شهر جریان دارد و جامعه ی بشری در سراسر کهکشان پراکنده شده و همچنین به دو طبقه ی مجزا تقسیم شده است . شما در نقش یک فرد بی پناه و بی سرزمین رانده شده قرار می گیرید که مجبور است در قراضه ها و خرابه های سفینه ها و پایگاه های فضایی زندگی کند . در همین حین شما آرزو دارید که به یک شهروند نمونه تبدیل شوید و در بهترین سیاره زندگی کنید و از هوا ، غذا و آب غیر مصنوعی لذت ببرید . شما باید پایگاه مخصوص به خود را در یکی از همین خرابه ها بسازید و آن را مدیریت کنید ، سپس می توانید افرادی را به آن بیاورید و قدرتمندتر شوید تا بتوانید اجتماع گسترده تری را تشکیل دهید .

بازی Deep Sky Derelicts: Definitive Edition

علاوه بر بازی اصلی شامل دو دی ال سی New Prospects و Station Life نیز می شود . New Prospect به عنوان اولین دی ال سی این عنوان تعدادی ویژگی جدید و قابل توجه را به بازی اضافه می کند و شما در آن این دفعه می توانید یک سیاره را به عنوان پایگاه خود انتخاب کنید و آن را گسترش دهید . شما بعد از ساخت پایگاه خود با چالش های زیادی از جمله طوفان های بسیار شدید و درگیر شدن با غارتگران و افراد خرابکار رو به رو خواهید شد ، البته محیطی که برای اکتشاف و جست و جو در اختیار دارید وسیع تر است و تنوع بیشتری در خود دارد . دی ال سی دوم این بازی ، Station Life نیز بر روی تبدیل یک ایستگاه فضایی به یک پناهگاه بسیار امن تمرکز دارد که ساکنان آن بتوانند به راحتی در آن زندگی کنند . این ایستگاه قرار است به دست شما مانند دیگر مکان های زندگی شود که مردم آن از رفاه کامل برخوردارند و شامل مناطق متنوع و پر جنب و جوشی می شود و بعدها در آن مراکز بزرگی مانند مراکز تفریحی ساخته می شوند . این دی ال سی ویژگی های جدید مانند اتفاقات تصادفی نیز دارد که از طریق آن ممکن است وقایع چالش برانگیز و جذابی برایتان ایجاد شود . 
نام: Deep Sky Derelicts: Definitive Edition
حجم فایل: 3.99 گیگابایت
شرکت سازنده: Snowhound Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: 1.5.2
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - نقش آفرینی - علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 1C Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Deep Sky Derelicts: Definitive Edition v1.5.2 - CODEX

Station Life is the second expansion to Deep Sky Derelicts that, as its name suggests, focuses on turning the station, your scavenger home and safe haven, into a livelier and more varied place to be, more useful and versatile hub of scavenging operations, and a more compelling experience overall. The overhauled station brings new possibilities to further upgrade and customize your crew by crafting custom weaponry and equipment, re-training and neurally enhancing your squad members, and even changing their looks to your liking.

لینک دانلود