دانلود بازی DISHONORED: COMPLETE COLLECTION نسخه GOG

DISHONORED: COMPLETE COLLECTION

مجموعه بازی DISHONORED می باشد که شامل قسمت اول ، دوم و Death of the Outsider می باشد که جزو بهترین بازی ها در سبک اکشن ، مخفی کاری و ماجرایی می باشد و داستان آن در سرزمینی خیالی و در زمان توسعه صنعتی بخار می باشد و دارای فن آوری های عجیب و غریب که همگی با بخار کار می کنند می باشد . این سرزمین یک ملکه دارد که در غیاب همسر مرحومش امور کشور را به دست گرفته است و شما محافظ این ملکه هستید . روزی که از ماموریت بر می گردید و به دیدن ملکه می روید متوجه اتفاقات و حضور افراد با ماسک های مشکوک در اطراف ملکه می شوید و قبل از اینکه به خود بجنبید می بینید که ملکه به قتل رسیده است و این افراد با نیرویی خاص و ویژه به صورت نامرئی از منطقه فرار کرده اند و حالا شما مانده اید و جسد ملکه ای که قبل از مرگ از شما خواسته بود که از دختر بی دفاعش مراقبت کنید . کسانی که اطراف این حادثه و محل اقامت ملکه هستند فکر می کنند که شما مرتکب این قتل شده اید به همین خاطر شما را دستگیر می کنند .  در قسمت اول بازی DISHONORED: COMPLETE COLLECTION شما در زندان بیدار می شوید و گروهی که می دانند این اتفاقات به دست چه کسانی رقم خورده است شما را از زندان فراری می دهند و شما را به سمتی هدایت می کنند که نیروی ویژه ای را در خود بیدار کنید ، همان نیرویی که افرادی که به ملکه حمله کردن و او را از بین بردند . در قسمت اول بازی در جایی تمام می شود که شما موفق می شوید گروهی از این افراد را از بین ببرید و دختر ملکه را پیدا کرده و به جایی امن برسانید . و در قسمت دوم

بازی DISHONORED: COMPLETE COLLECTION

از جایی شروع می شود که دختر ملکه بزرگ شده است و شخصیت او قابل بازی و ادامه داستان می باشد و می توانید ادامه بازی را با او و یا شخصیت قسمت اول ادامه دهید . در قسمت سوم بازی نیز شما در نقش بیلی لورک ، یکی از افراد مگان فاستر هستید که باید اهداف بازی را برای انتقام قتل ملکه دنبال کنید . 
نام: DISHONORED: COMPLETE COLLECTION
شرکت سازنده: Arkane Studios
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز استیم: 9
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، اول شخص ، مخفی کاری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Bethesda Softworks
رمز فایل: www.download.ir

DISHONORED: COMPLETE COLLECTION - GOG

Dishonored is set in Dunwall, an industrial whaling city where strange steampunk- inspired technology and otherworldly forces coexist in the shadows. You are the once-trusted bodyguard of the beloved Empress. Framed for her murder, you become an infamous assassin, known only by the disturbing mask that has become your calling card. In a time of uncertainty, when the city is besieged by plague and ruled by a corrupt government armed with industrial technologies, dark forces conspire to bestow upon you abilities beyond those of any common man – but at what cost? The truth behind your betrayal is as murky as the waters surrounding the city, and the life you once had is gone forever.

لینک دانلود