تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Docker Mastery -The Complete Toolset From a Docker Captain

Docker Mastery نام یک دوره آموزشی در زمینه طراحی و اجرای نرم افزار های توزیع شده میباشد که به وسیله آن میتوانید نرم افزار های خود را سریع تر و راحت تر منتشر کرده و عملیات بسته بندی ، حمل و توسعه هر برنامه کاربردی که به صورت سبک و قابل حمل ایجاد شده است را بطور خودکار انجام دهید. در این دوره یاد میگیرید چگونه کدهای ماشین را در حالی که به عنوان یک container فعالیت میکند تغییر دهید و تنها پورتهای خاصی را به برنامه ها بر روی شبکه اختصاص دهید ، کلاستر سه گره ای بر روی سرورهای ابری ایجاد کنید ، آی پی های مجازی بسازید و بر روی کلاسترها تنظیم کنید و همچنین بعد از گذراندن این دوره میتوانید از داکر در فعالیتهای برنامه نویسی یا sysAdmin نیز استفاده کرده ، DockerFile ساخته و اقدام به ساخت این فایلها کنید ، کلاسترهای مالتی نود ساخته و از کانتینرهای H/A استفاده کنید ، از اعتبار سنجی TLS استفاده کرده و یا برای امنیت بیشتر آن ها را رمز گذاری کنید.

این دوره آموزشی برای افراد زیر بسیار مناسب میباشد:

مهندسین نرم افزار ، ادمین های سیستم ها و سرور ها ، مدیران IT و اپراتور ها با هر سطح از دانش و توانایی و همچنین تمامی افرادی که در زمینه ایجاد ، پیاده سازی و سازماندهی نرم افزار های بر روی سرور سر و کار دارند بسیار مناسب میباشد.

نام: Docker Mastery: The Complete Toolset From a Docker Captain
حجم فایل: 6.72 گیگابایت
شرکت سازنده: udemy
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 12.5 ساعت
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Docker Mastery: The Complete Toolset From a Docker Captain

Docker Desktop and Desktop Enterprise are applications for MacOS and Windows machines for the building and sharing of containerized applications and microservices. Access Docker Desktop and follow the guided onboarding to build your first containerized application in minutes. For developers and those experimenting with Docker, Docker Hub is your starting point into Docker containers. Create an account and start exploring the millions of images that are available from the community and verified publishers.

لینک دانلود