تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Double نسخه کرک شده DARKSiDERS

Double

عنوانی در سبک اکشن و ماجرایی است که در سال 2019 و توسط شرکت‌های TomatoFantasyGames, GrabTheGames طراحی و منتشرشده است. شخصیت اصلی بازی یک بیمار دچار اختلال روانی است که در عالم خواب و رؤیا خودش را در حال جنگ می‌بیند. شما وظیفه‌دارید تا در رویاهایش با او همراه شوید و درنهایت منشأ و مقصد این خواب‌های عجیب‌وغریب را پیدا کنید. شخصیت اصلی بازی یک جانباز جنگی به نام کارلوس است که دچار سندرم پس از جنگ شده است. سندرم پس از جنگ یک اختلال روانی شایع در بین افرادی است که شرایط جنگی را تجربه می‌کنند. او باید هرروز از بین ادامه پروسه درمانی و یا محاصره شدن با انبوهی از توهمات یکی را انتخاب کند. داستان

بازی Double

به‌صورت غیرخطی ساخته‌شده است و بازیکن را در شرایط مبهم و سخت برای تصمیم‌گیری قرار نمی‌دهد. به‌عبارت‌دیگر، همیشه یک تصمیم درست وجود دارد که بسیار واضح و مشخص است. بین خواب و رویای کارلوس ارتباط برقرار است و او جهانی را ترکیبی از هر دو می‌بینید که در نوع خود بسیار جالب و منحصربه‌فرد است.
نام: Double
حجم فایل: 1.1 گیگابایت
شرکت سازنده: TomatoFantasyGames, GrabTheGames
تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
منتشر کننده: TomatoFantasyGames, GrabTheGames
رمز فایل: www.download.ir

Double

Double is an action-quest game telling about a fight with a mental disorder by immersing in dreams. Choose your way and find out how this mystical story ends.

لینک دانلود