تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Dragon and Elfs v1.2.16

Dragon and Elfs

بازی بسیار جذاب که با آن وارد دنیای الف ها همراه با رمز و جادو های مختلف می شوید . داستان بازی از این قرار است که چندین هزار سال پیش آرامش الف ها توسط اژدها و دراگون هایی بی رحم شکسته شده بود ، آنها همه چیز را با قدرت شر و بدی خود می بلعند ، زمین ، کوه ها ، رودخانه ها ، جنگل ها و درختان و تمام زندگی انها و هیچ زمانی دست از شرارت خود نخواهند کشید . در این زمان شما مسولیت سنگین و بسیار مهمی بر عهده خواهید داشت ، شما باید با تمام قدرت خود با این شرارت ها بجنگید و به صورت مخفیانه تخم الف ها را پیدا کنید و دوباره به جای خود باز گردانید تا الف ها منقرض نشده و انتقام خود را از این دراگون ها پس بگیرند . از قابلیت های بازی Dragon and Elfs می توان به مواردی مانند : بیش از 200 مرحله مرموز و چالشی در بازی ،  بیش از 600 مورد جادو در بازی ، دارای بیش از نوع 50 الف ، و هزاران پازل مختلف در بازی اشاره کرد . بازی کاملا به صورت آنلاین بوده و شما می توانید در بازی از دوستان خود کمک بگیرید و با همکاری یک دیگر مراحل بازی را بگذرانید که به جذابیت های بازی می افزاید .
نام: Dragon and Elfs
حجم فایل: 102 مگابایت
شرکت سازنده: More Chili Studio
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.2.16
زبان: ژاپنی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل - استراتژی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.1 به بالا

Dragon and Elfs - v1.2.16

Not long ago, thousands of years of uninterrupted quiet life on the land of elves was broken by a group of evil dragons.
They devour everything with the power of evil. The earth, mountains, rivers, forests and trees of life are all corrupted and degenerated by them, leaving only the "dark land" where nothing lives
The queen of Elves led the Elves to rise up and resist,and although they briefly repelled the dragon,

لینک دانلود