دانلود بازی اندروید Dragon Epic – Idle & Merge v1.141

به روز رسانی :

1399/07/29 نسخه v1.141 اضافه شد.

Dragon Epic – Idle & Merge

در دنیای جادو و وایکینگ ها اتفاق می افتد . دنیایی که زمانی از اژدهایان پر بوده است اما اکنون در این زمان همه آنها به دست موجودات پلید شکار و کشته شده اند . اما در جایی و در جزیره ای دور افتاده کسی این موجودات دوست داشتنی را پرورش می دهد و آنها را بزرگ می کند تا به سنی که از خودشان مراقب باشند برسند . اما بزرگ کردن آنها کار ساده ای نیست و باید به سختی کار کرد تا بتوان این همه اژدها را تربیت کرد . در

بازی اندروید Dragon Epic – Idle & Merge

شما شخصی هستید که وظیفه بزرگ کردن این اژدها به شما محول شده است و تنها امید آنها شما هستید تا از جادوی خودتان استفاده کنید تا آنها را با سرعت بیشتری بزرگ کنید . شما در این بازی جادوگری هستید که آنها را پرورش می دهید ، آموزش می دهید ، کنترل می کنید ، حتی آنها را ادغام می کنید و نهایتا تبدیل به یک افسانه باور نکردنی شوید . در بازی Dragon Epic – Idle & Merge – Arcade shooting game بیش از 20 اژدهای منحصر به فرد وجود دارد که می توانید صاحب همه آنها شوید آنها را بزرگ کنید و توانایی های آنها را بالا ببرید . اما یادتان باشد آنها را خوب آموزش دهید تا به لیگ پرورش دهندگان اژدها راه پیدا کنید ، در این لیگ گروهی که اژدهای قدرتمندتری داشته باشد پیروز می شود . برای انجام بازی های لیگ باید به صورت آنلاین باشید و نیاز به اینترنت دارد اما در حالت آماده به کاری نیز بازی کار خودش را انجام می دهد و به صورت خودکار اژدهایان شما را تغذیه می کند تا زمان را از دست ندهید ، تنها کاری که باید انجام دهید شرکت در مسابقه است و کاری کنید که آنها را پیروز شوند تا بتوانید با جوایزی که به دست می آورید غذای بهتری برای آنها بخرید .
نام: Dragon Epic - Idle & Merge - Arcade shooting game
حجم فایل: 64 مگابایت
شرکت سازنده: ONESOFT
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.141
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Dragon Epic - Idle & Merge - v1.141

In a wild and mystical Viking word, the vale of Dragonia flourished. And then one day the darkness fell. The only hope for Vale is for you to use your magic and raise the Dragons! You will breed them, train them, control them, even merge them — and you will become a legend in this classic arcade dragon shooter game with a twist .

لینک دانلود