تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اکشن Dragon Marked For Death v3.1.5s نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/08/23 نسخه Dragon Marked For Death v3.1.5s - Portable اضافه شد.

Dragon Marked For Death

یک بازی نقش آفرینی ، اکشن و با گرافیک 2 بعدی است که می توانید این بازی را به صورت تک نفره و یا حداکثر همراه با چهار نفر به صورت آنلاین تجربه کنید . در این بازی شما به عنوان بازماندگانی از قبیله DragonBlood بازی می کنید که قصد انتقام از پادشاهی Medius را دارند ، این پادشاهی کسانی هستند که باعث ویرانی سرزمینتان شده اند و حالا شما قصد دارید با انتقام از آنها همین بلا را سر آنها بیاورید . همچنین آنها دو تن از سران قبیله شما را به اسارت گرفته اند تا راه انتقام برای شما دشوار تر شود . حالا وظیفه شما است تا علاوه بر گرفتن انتقام کسانی که به دام این پادشاهی افتاده اند را نیز نجات بدهید ، قبل از آنکه دیر شود و آنها توسط دشمنان شما کشته شوند . در

بازی Dragon Marked For Death

می توانید از قدرت هایی که به تازگی به دست آورده اید استفاده کنید . نحوه بازی شما بر روی داستان تاثیر گذار است و پایانی چندگانه را رقم می زند پس باید در انتخاب هایتان نهایت دقت را انجام دهید . تلاش های شما تنها برای نجات اسیرانی که توسط پادشاهی مدیوس گرفتار شده اند ، نیست بلکه چالش های فراوانی سر راهتان است مثلا به جستجوی گنجینه های پنهانی می روید ، سلاح های باستانی قدرت مند را پیدا می کنید و از همه مهمتر با جمع آوری سکه و پول درون بازی قدرت خودتان و تجهیزاتتان را ارتقا می دهید و آیتم های جدید می خرید . در بازی Dragon Marked For Death چهار شخصیت وجود دارند که در ابتدا تنها دو قهرمان برای شما باز خواهد بود ، هر کدام از قهرمان ها در تیپهای شخصیتی متفاوتی قرار دارند که همین موضوع باعث می شود قدرت های منحصر به فردی داشته باشند . هر چه پیش بروید و قوی تر شوید قهرمان های دیگر نیز برای انتخاب شما باز می شوند . 
نام: Dragon Marked For Death
حجم فایل: 820 مگابایت
شرکت سازنده: INTI CREATES CO., LTD
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v3.1.5s
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: INTI CREATES CO., LTD
رمز فایل: www.download.ir

Dragon Marked For Death v3.1.5s - Portable

Dragon Marked For Death is a side-scrolling 2D action RPG that can played solo or with up to four players in online multiplayer.You play as the survivors of the Dragonblood Clan who set out to take revenge on the Kingdom of Medius, who destroyed their home and captured the Dragonblood Oracle, Amica. To obtain the power they need to enact their revenge, they forge a pact with the Astral Dragon Atruum.

لینک دانلود