تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Draid نسخه کرک شده TiNYiSO

Draid

درباره یک کاهن گوشه گیر است که خودش را در جنگلی سرسبز و آرام مخفی کرده است و در آنجا به تنهایی مشغول زندگی است و کاری به کار دنیا و انسان های دنیا ندارد ، اما اتفاقی برای همیشه سرنوشت او را عوض کرد و آن سقوط یک شهاب سنگ از آسمان به وسط جنگل بود . درون این شهاب سنگ موجودی اهریمنی و پلید زندگی می کرد که به واسطه این سقوط آزاد می شود و به جنگل می آید و جز ویرانی چیزی برای این جنگل به ارمغان نیاورده است و حالا این کاهن قصد دارد با هر روشی که می تواند جلوی این موجود اهریمنی و وحشی را بگیرد و او را از بین ببرد تا دوباره این جنگل به آرامش و صلح سابقش بازگردد . در بازی Draid شما باید به یک ماجراجویی بزرگ بروید و در جنگل ، معابد ، بیابان ها ، کوه های یخ زده و … بروید و از همه آنها عبور کنید و راهی برای از بین بردن این موجود اهریمنی پیدا کنید . در این راه طولانی شما با دوستان زیادی رو به رو می شوید و متوجه قدرت های درونی خودتان نیز می شوید که با استفاده از آنها می توانید این موجود را از بین ببرید . ویژگی های

بازی Draid

بدین شرح است : توانایی پریدن به صورت دوتایی ، امکان بالا رفتن از دیوارهای صاف ، تجربه یک بازی ماجراجویی زیبا در محیطی چشم نواز همراه با داستانی گیرا ، مبارزه با موجودات اهریمنی بزرگ و کوچک با قدرت های بدنی متفاوت و … . 
نام: Draid
حجم فایل: 1.11 گیگابایت
شرکت سازنده: Bullet Bears
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: TiNYiSO
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Bullet Bears
رمز فایل: www.download.ir

Draid - TiNYiSO

Draid is a Druid, that lives in a peaceful forest until one day a huge meteor fell from the skies and an evil creature come out of it.Draid stops everything he’s doing and goes out to find out what disrupts the harmony in the forest.While on the adventure, Draid will pass through the forest, the desert, the temple, the frozen mountains, and the burning forest. He will help his friends on the way to the evil creature and will learn about his hidden skills.

لینک دانلود