دانلود بازی کامپیوتر Draw a Stickman: EPIC نسخه Portable

Draw a Stickman: EPIC

یک بازی نقش آفرینی است که شما در آن می توانید یک آدمک چوبی بکشید سپس آن را به درون یک دنیای فوق العاده هدایت کنید و با او ماجراجویی های فراوانی را آغاز کنید . این بازی را می توان در دسته بازی های نقش آفرینی و ماجرایی قرار داد اما مکانیک بازی با آنچیزی که تا به حال بازی کرده اید تفاوت دارد و تفاوت این بازی در آن است که شما می توانید تمامی آیتم های درون بازی را خلق کنید و یا در واقع همه آنها را بکشید مثلا تبر برای بریدن چوب ، ابر های باران زا ، گیاهان برای رشد و … شما می توانید در بازی Draw a Stickman: EPIC همه چیز را کنترل کنید و حتی بر محیط نیز تسلط داشته باشید . محیط های متنوع را در این بازی کاوش کنید و با رسیدنب ه مرحله نهایی که مرحله 14 می باشد یک جایزه پنهان را از آن خود کنید . در این بازی می توانید با موجودات غیر معمولی و عجیب رو به رو شوید و با یک گیم پلی غیر خطی سر خودتان را گرم کنید . هر مرحله پر است از اسرار و جوایز پنهان که باید همه آنها را پیدا کنید و مدت ها برای یافتن همه آنها وقت بگذارید . از دیگر ویژگی های

بازی Draw a Stickman: EPIC

می توان به : خلق آیتم های فراوان در دنیای بازی با استفاده از یک مداد جادویی ، تصاویر بهبود یافته صوتی ، دارای دستاورد های پنهان در شبکه استیم ، دارای معماهای چالش برانگیز ، بیش از 42 دستاور در شبکه اسنیم و … اشاره کرد . این بازی تا به حال 5 میلیون بار دانلود شده است که با توجه به امتیازات عالی این بازی رقم قابل توجهی می باشد . 
نام: Draw a Stickman: EPIC
حجم فایل: 98 مگابایت
شرکت سازنده: Hitcents
تاریخ انتشار: 2013
امتیاز استیم: 7
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، معمایی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Hitcents
رمز فایل: www.download.ir

Draw a Stickman: EPIC - Portable

Draw a stickman, then guide him through a fantastic world of adventure! Using an assortment of pencils, draw elements, tools, and weapons to solve puzzles and overcome obstacles.Draw a Stickman Epic could be compared to an adventure game, RPG, or puzzle game, but the unique drawing mechanic is unlike any game you've ever played before! From drawing a rain cloud for growing plants to drawing an axe for chopping down a gate, you control all aspects of your environment.

لینک دانلود