دانلود بازی Dread X Collection 3 نسخه PLAZA برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/01/10 نسخه Dread X Collection 3 - PLAZA اضافه شدو.

Dread X Collection 3

جدیدترین نسخه از مجموعه Dread X Collection است که دقیقاً از استایل و داستان این بازی سری جذاب پیروی کرده و به اصول اساسی آن پایبند است. Dread X Collection 3 در واقع مجموعه‌ای از 11 بازی کم‌حجم مستقل است که هر کدام حرفی برای گفتن دارند. شخصیت اصلی بازی پسری ماجراجو به نام لئو (Leo) است که شعور و روح موجودی بیگانه به نام پرومتئوس (پرومتئوس) در بدن او تبلور یافته و به طور کلی جهت زندگی او را تغییر داده است. آن‌ها بعد از تحمل سختی‌های بسیار، سرانجام به مکان مورد نظر خود که یک قلعه بسیار بزرگ و وحشتناک است می‌رسند. این قلعه در قله‌ی یک کوه بلند واقع شده است و از هیبت خاصی برخوردار است. هدف این دو ماجراجو از آمدن به این مکان دهشتناک بازگرداندن پرومتئوس به خانه‌اش است. آن‌ها پس از رسیدن به قلعه متوجه می‌شوند که این هدف به آسانی محقق نخواهد شد و هر بار به نحوی توسط قلعه و ساکنان مخوف آن به چالش کشیده خواهند شد. داستان

 بازی Dread X Collection 3

به نحوی با داستان دو نسخه پیشین مرتبط است و می‌تواند به روشن کردن جنبه‌های مشکل و رابطه وقایع مختلف با یکدیگر کمک‌های شایانی بکند. بازی‌های موجود در این مجموعه به ترتیب Amon Twentysix – Bete Grise ،Breogan Hackett – Bubbo: Adventure on Geralds Island ،Torple Dook – Chip’s Tips ،Bryce Bucher – Disparity of the Dead ،Modus Interactive – EDEN: Garden of the Faultless ،Basalt Tower – Matter OVER Mind ،Moya Horror/Amos – Nice Screams at Funfair ، DIRIGO GAMES – REACTOR ، Nate Berens – SATO WONDERLAND ،Blood Machine – Soul Waste ،Adam Pype & Viktor Kraus – SPOOKWARE @ The Video Store و Corpsepile – Submission نام داشته و هر کدام به نحوی شما را به چالش خواهند کشید.
نام: Dread X Collection 3
حجم فایل: 2.15 گیگابایت
شرکت سازنده: Torple Dook, Adam Pype & Viktor Kraus
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 10
نسخه: PLAZA
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Dread X
رمز فایل: www.download.ir

Dread X Collection 3 - PLAZA

The Dread X Collection 3 continues on both the story and style of the Dread X Collection. Featuring a cast of 11 all-new indie teams (and Torple Dook), the crew was given 10 days to create titles with a SPOOPY twist. That's right! Spoopy games! As in cute and spooky. Like a dancing skeleton. Or a dog in a spider costume. Or vampire bats.

لینک دانلود