دانلود نرم افزار DriverHub v1.1.2.1563 – Win

DriverHub

یک نرم افزار فوق العاده و کاربردی در زمینه اسکن آپدیت درایور ها است. مهمترین چیز برای عملکرد خوب سیستم آپدیت بودن درایور ها و خود ویندوز است. به این دلیل که ویندوز پس از گذشت مدتی، و منتشر شدن نسخه های جدید از درایور های آن به نوعی قدیمی و از کار افتاده می شود، البته این امر هیچ گونه مشکلی برای کسانی که قابلیت بروز رسانی درایور ها را ندارند ایجاد نمی کند، اما بروز رسانی آنها به بهبود عملگر ویندوز کمک شایانی می کند. حال اینکه چه برای چه درایور هایی در حال حاضر آپدیت وجود دارد، بحثی است که توسط کاربران به راحتی قابل تشخیص نیست، و یا اینکه کاربران باید هر هفته به صفحه های خاصی رفته و وجود آپدیت های تمامی درایور ها را چک کنند. اما

نرم افزار DriverHub

به شما کمک می کند تا تمامی بروز رسانی های موجود برای تمامی درایور های خود را مشاهده کرده و هر کدام را که خواستید در هر زمان ارتقا دهید. برنامه DriverHub ابتدا سیستم شما را به طور کامل بررسی و تمامی درایور های موجود را شناسایی سپس در صورت وجود نسخه جدید هرکدام آنها را برایتان به نمایش گذاشته و شما می توانید تنها با یک کلیک تمامی آنها را دریافت کنید. متاسفانه اکثر کاربران تصور می کنند که با آپدیت درایور ها و یا ویندوز تنها حجم شبکه خود را هدر داده اند، اما اینطور نیست، گاهی ارتقا برخی درایور ها برای سخت افزار شما واجب است اما شما از آن آگاهی نداشته و این کار را انجام نمی دهید، و ناگهان پس از مدتی یکی از مهمترین قطعات سخت افزاری شما دچار مشکل می شود که هزینه آن بسیار بالاتر از هزینه ارتقا درایور آن خواهد بود!
نام: DriverHub
حجم فایل: 22 مگابایت
شرکت سازنده: ROSTPAY LTD
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.2.1563
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

DriverHub v1.1.2.1563 - Mac

Checks for outdated drivers on your system and enables you to download the latest versions to keep your computer's hardware in top shape. Outdated drivers can cause hardware malfunctions, software crashes, and computer errors. In other words, the PC might not run normally in the absence of proper drivers. Thus, keeping drivers up-to-date is part of the mandatory periodical maintenance operations that must be performed on a PC. Updating a driver can be done via the Device Manager in Windows for every piece of hardware but an easier and faster way is to use a dedicated software tool, such as DriverHub.

لینک دانلود