تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Drox Operative 2 v0.902 – GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/21 نسخه Drox Operative 2 v0.902 - GOG اضافه شد.

Drox Operative 2

یک بازی اکشن نقش آفرینی فضایی است که در آن شما کنترل یک سفینه ی فضایی را بر عهده می گیرید و وارد درگیری با نژادهای بیگانه ، نبردهای فضایی سخت و شدید و یک کهکشان پویا و در حال تکامل می شوید . سال ها پیش ، راکس ها نژادهای باستانی را در هم کوبید و آن ها را به بردگی کشید و با استفاده از ماموران قدرتمندی که داشت ، اداره ی کهکشان را بر به دست آورد و آن را به شیوه ی خود مدیریت کرد . این خلبانان سفینه ی فضایی نخبه و حرفه ای ، آموزش دیده بودند تا به هر قیمتی که شده ، غیر ممکن ها را انجام دهند . چه بی سر و صدا و چه با جنگ و خون ریزی ، آن ها همیشه کشنده بودند . با استفاده از این برنامه ، دراکس ها برای بیش از 100 هزار سال بر کهکشان حکومت کردند ، اما سرانجام آن ها متوجه تهدیدی شدند که ممکن است یک به یک آن ها را نابود کند ، آن ها پس از این همه سال بالاخره شکست خوردند . جنگ های داخلی کهکشان به قدری ویرانگر بودند که دراکس ها به طور کامل منقرض شدند . اکنون اما یک مامور دراکس کاملا مستقل ، زنده مانده است . اکنون در

 بازی Drox Operative 2

  نژادهای جدیدتری ظهور کرده اند و هر کدام بخشی از قدرت کهکشان را در دست گرفته اند ، دوباره جنگ های ویرانگری شکل می گیرند و تعدادی از قدرت های قدیمی تیز در آن شرکت می کنند ، مامور دراکس نیز درگیر این جنگ می شود و پس از مدتی دوباره آتش بس برقرار می شود . اکنون اتفاقات بازی Drox Operative 2 به موچ چهارم ویرانی ها می رسد ، زمانی که چندین نژاد جدید در حال ظهور هستند و هیچ شباهتی به قبلی ها ندارند و هیچ کس چیزی از آن ها نمی داند . اکنون شما به عنوان مامور دراکس ، باید انتخاب کنید که کدام از یک از این جناح ها بهتر است و می تواند نظم و آرامش را به کهکشان برگرداند تا شما نیز به او بپیوندید . 
نام: Drox Operative 2
حجم فایل: 1.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Soldak Entertainment
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.902
نسخه: GOG
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی - فضایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Soldak Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Drox Operative 2 v0.902 - GOG

Eons ago the Drox crushed and enslaved the ancient races and ruled the galaxy through their mighty Operatives. These elite starship captains were trained to accomplish the impossible at whatever cost. Whether employing stealth or brute force, they were always deadly. Using these Operatives, the Drox ruled the galaxy with an iron grip for over 100,000 years. Eventually realizing their Operatives were a threat, they attempted to assassinate all of them. They failed. The following Galactic Civil War was so devastating that the Drox are now extinct. The Drox Operative guild, now fully independent, survived.

لینک دانلود